Nový Spark
venku od 30. dubna
PAPA ROACH chystají výběrovku největších hitů i nové studiové album

PAPA ROACH chystají výběrovku největších hitů i nové studiové album

Na 19. března chystají PAPA ROACH vydání výběrovky „Greatest Hits vol. 2: The Better Noise Years“, která zmapuje, jak název naznačuje, 10 let u labelu Better Noise. Najdeme tu jednadvacet skladeb.

Kompilace bude kromě největších hitů za poslední dekádu obsahovat také dosud nevydané remixy a akustické nahrávky nahrané živě v YouTube Studios v NYC. Půjde o druhý soubor největších hitů. První pojmenovaný „… To Be Loved - The Best of Papa Roach“ postihl tvorbu kapely z let 1999 – 2009, kdy byli PAPA ROACH upsáni labelu Interscope Records.

Jednou z písní bude i remasterovaný kus „Broken As Me“ s hostujícím Dannym Worsnopem z ASKING ALEXANDRIA. „Na našem seznamu vytoužených hostů byl už dlouho. Je jedním z nejlepších zpěváků na rockové scéně, takže jsme rádi, že do toho s námi šel,“ prohlásil zpěvák skupiny PAPA ROACH Jacoby Shaddix.

Mimo to PAPA ROACH potvrdili, že znatelně pohnuli s prací na novém řadovém albu. „Máme hotové asi tři čtvrtiny nového materiálu. Během pandemie vzniklo také spoustu remixů a hostovaček, je toho opravdu hodně. Takže po celý rok budeme vypouštět tyhle věci a na začátku roku 2022 by měla vylézt zbrusu nová nahrávka. A nová tvorba je tak kurevsky inspirativní, má takovou energii! Máme za sebou společnou práci s naším kámošem Jasonem Aalonem z FEVER 333. A je to fakt pecka!“

Dosud poslední studiová deska „Who Do You Trust?“ vyšla začátkem roku 2019. Vloni v prosinci pak kapela zveřejnila pětiskladbové EP „20/20“.

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.06. LIVE STREAM EPICA
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace