Nový Spark
venku od 1. prosince
PAPA ROACH chystají výběrovku největších hitů i nové studiové album

PAPA ROACH chystají výběrovku největších hitů i nové studiové album

Na 19. března chystají PAPA ROACH vydání výběrovky „Greatest Hits vol. 2: The Better Noise Years“, která zmapuje, jak název naznačuje, 10 let u labelu Better Noise. Najdeme tu jednadvacet skladeb.

Kompilace bude kromě největších hitů za poslední dekádu obsahovat také dosud nevydané remixy a akustické nahrávky nahrané živě v YouTube Studios v NYC. Půjde o druhý soubor největších hitů. První pojmenovaný „… To Be Loved - The Best of Papa Roach“ postihl tvorbu kapely z let 1999 – 2009, kdy byli PAPA ROACH upsáni labelu Interscope Records.

Jednou z písní bude i remasterovaný kus „Broken As Me“ s hostujícím Dannym Worsnopem z ASKING ALEXANDRIA. „Na našem seznamu vytoužených hostů byl už dlouho. Je jedním z nejlepších zpěváků na rockové scéně, takže jsme rádi, že do toho s námi šel,“ prohlásil zpěvák skupiny PAPA ROACH Jacoby Shaddix.

Mimo to PAPA ROACH potvrdili, že znatelně pohnuli s prací na novém řadovém albu. „Máme hotové asi tři čtvrtiny nového materiálu. Během pandemie vzniklo také spoustu remixů a hostovaček, je toho opravdu hodně. Takže po celý rok budeme vypouštět tyhle věci a na začátku roku 2022 by měla vylézt zbrusu nová nahrávka. A nová tvorba je tak kurevsky inspirativní, má takovou energii! Máme za sebou společnou práci s naším kámošem Jasonem Aalonem z FEVER 333. A je to fakt pecka!“

Dosud poslední studiová deska „Who Do You Trust?“ vyšla začátkem roku 2019. Vloni v prosinci pak kapela zveřejnila pětiskladbové EP „20/20“.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace