Nový Spark
venku od 1. září
Příčina smrti Chrise Cornella objasněna: sebevražda oběšením

Příčina smrti Chrise Cornella objasněna: sebevražda oběšením

Chris Cornell zemřel ve středu v noci v Detroitu, nyní byla patologem oficiálně oznámena příčina jeho skonu. Frontman SOUNDGARDEN a AUDIOSLAVE se oběsil v koupelně na hotelovém pokoji.

O neočekávaném úmrtí legendárního amerického zpěváka Chrise Cornella jsme vás již informovali . Nyní přinesla tisková agentura AP oficiální vyjádření patologa, který stanovil jako příčinu úmrtí sebevraždu oběšením. Kompletní pitevní zpráva, která bude obsahovat i výsledky toxikologického rozboru, zatím ještě nebyla dokončena.

Cornellova manželka Vicky Cornellová (rozená Karayiannis), která popírala, že by měl v poslední době deprese či sebevražedné sklony, se mu nemohla dovolat, poprosila tedy jeho blízkého přítele, aby ho šel zkontrolovat na hotelový pokoj komplexu MGM Grand Detroit. Ten musel vyrazit pokojové dveře a následně našel nehybné Cornellovo tělo na podlaze v koupelně. Přivolaní záchranáři už jen mohli konstatovat smrt a mrtvé tělo následně převezli na patologii. Podle prozatím nepotvrzených zpráv, které přinesly dva detroitské deníky, měl policejní mluvčí prozradit informaci, že přivolaní policisté a záchranáři našli nehybné Cornellovo tělo se smyčkou kolem krku.


Ve středu večer vystoupil Chris Cornell naposledy se svou skupinou SOUNDGARDEN v detroitském The Fox Theater. Poslední skladbou na jejich setlistu byla „Slaves & Bulldozers“, jejíž živou verzi skupina již několik let obzvláštňuje tím, že do ní přidává část z gospelové balady „In My Time Of Dying“, kterou kdysi slavně předělali LED ZEPPELIN.

V textu zmíněné písně se mimo jiné zpívá: „In my time of dying, I want nobody to mourn. All I want for you to do is take my body home. Well, well, well, so I can die easy.“, což volně přeloženo znamená: „V době mého skonu nechci, aby nikdo truchlil. Chci po tobě pouze to, abys odnesl mé tělo domů. Takže, takže, takže, budu moct umřít s lehkostí.“

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace