Nový Spark
venku od 1. června
Progresivní kouzelníci KING’S X ohlašují desku

Progresivní kouzelníci KING’S X ohlašují desku

Konečně! Po deseti letech od posledního počinu „XV“ se americká formace rozhoupala a usilovně pracuje na nové desce, která vyjde příští rok. Geniální fúze stylů tak opět promluví do světa.

Pro svou třináctou desku si KING’S X vybrali australský label Golden Robot Records. Letos navíc uběhlo třicet let od vydání opožděného odebutu „Out of the Silent Planet“, kterým se kapela definitivně dostala do povědomí fanoušků.

„Už nějaký ten čas jsme nic nevydali a přišla chvíle, abychom se opět ozvali. Nechci působit otřepaně, ale opravdu chceme příští rok vydat desku, která ukáže KING’S X v top formě. Věřím tomu,“ prohlásil při podpisu smlouvy s firmou bubeník Jerry Gaskill.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo