Nový Spark
venku od 3. června
Richie Faulkner: „Bicí na nové album JUDAS PRIEST jsou nahrané.“

Richie Faulkner: „Bicí na nové album JUDAS PRIEST jsou nahrané.“

Kytarista JUDAS PRIEST nedávno prozradil několik novinek o očekávaném albu, nástupci „Firepower“ z roku 2018. Hlavní zprávou je, že obrysy nové studiovky se již rýsují – bicí jsou totiž hotové!

Faulkner říká, že všechno je nyní v procesu. Nahrávání nového alba bohužel zpomalil covid, protože ne všichni členové žijí na stejném místě. Někdo je usídlený v Británii, někdo ve Spojených státech, a tak bylo těžké se sejít a něco dohromady vymyslet. Teď se sice všechno uvolňuje, ale kapela se vrátila ke koncertování, takže na album se najde čas pouze mezi jednotlivými turné.

Zpříjemněte si čekání na nové album a pořiďte si skvělý merch JUDAS PRIEST na Sparkshopu!

„Datum vydání ještě nemáme, album není hotové. Skladby sice máme, ale musíme je nahrát. Hotové jsou zatím jen bicí. Nevím, jestli jsme to už někdy předtím říkali. Budeme se snažit všechno dodělat mezi jednotlivými cykly turné. Ale jak Rob (Halford) vždycky říká – album bude hotové, až bude hotové. V tomto bodě naší kariéry nemá smysl nic uspěchat, zvlášť když jsme tak dlouho čekali v průběhu pandemie, než se nám podaří celý proces vůbec začít. Hotovo bude, až bude hotovo. Ale určitě novou desku PRIEST očekávejte, máme skvělé skladby!“ říká kytarista.

A co můžeme od alba podle Faulknerových slov očekávat?

„Rozhodně je jiné než ‚Firepower‘, ale jistě poznáte, z čeho náš zvuk vychází. Určitě se nejedná o ‚Firepower 2‘. Je těžké něco prozradit, aniž by lidé nepochopili něco špatně. Pokud bych řekl, že se jedná o pokračování ‚Firepower‘, hned by si mysleli, že to bude takové ‚Firepower 2‘. Album bude mít podobný charakter, ale bude mít svoji vlastní originalitu. Těšíme se, až ho nahrajeme a konečně vydáme, aby ho slyšel celý svět.“

Jasné je, že na novém albu se znovu sejde stejný produkční tým jako na „Firepower“. Informaci před rokem potvrdil zpěvák a lídr kapely Rob Halford. Tým tvojí Andy Sneap, který pracoval s hvězdnými jmény jako ACCEPT, ARCH ENEMY nebo TESTAMENT, dlouholetý spolupracovník kapely Tom Allon a zvukový inženýr Mike Exeter.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace