Nový Spark
venku od 1. listopadu
Rozhodnutím vnitra šmitec. WATAIN nesměli vystoupit v Singapuru

Rozhodnutím vnitra šmitec. WATAIN nesměli vystoupit v Singapuru

Švédská blackmetalová stálice dostala od úřadů stopku, a nemohla ve čtvrtek uskutečnit svůj koncert v asijském městském státě na Malajském poloostrově. Důvodem je prý příliš ofenzivní hudba a texty severských muzikantů.

„Není to poprvé, co se někdo snažil zrušit náš koncert, ale za dvacet let naší kariéry, je to poprvé, co se to někomu opravdu podařilo. Omlouváme se našim fanouškům v oblasti, že nemohli vidět naši show kvůli směšným záminkám nečestných krys“ nebere se si servítky frontman WATAIN Erik Danielsson.

Z úst ministra vnitra Singapuru K. Shanmugama se veřejnost dozvěděla, že jeho úřad nemohl povolit produkci kapely, která častuje slovem fuck Ježíše Krista, křesťanství a náboženství celkově, či napadá kříž.

Budiž, ale je trochu s podivem, že v Singapuru vznikla masivní petice proti uskutečnění koncertu další švédské kapely SOILWORK, který je naplánován na letošní říjen. Jsou snad SOILWORK utajení sofistikovaní blasfemici, což jsme dodnes bláhově neprohlédli?

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace