Nový Spark
venku od 2. dubna
SAXON a jejich pouť historií v novém klipu

SAXON a jejich pouť historií v novém klipu

Britské heavymetalové legendy SAXON zveřejnily třetí singl s názvem „The Pilgrimage“ z jejich nového alba „Carpe Diem“, které vychází 4.února.

„The Pilgrimage“ znamená v překladu pouť, putování za nějakým cílem.

"Pouť je fantastické slovo," říká zpěvák Biff Byford. "Lidé chodí na poutě pořád, nejen v historickém nebo náboženském smyslu, ale jde o to jít a navštívit buď místo, o kterém cítíte, že je ve vašem životě výjimečné, nebo někoho, kdo ve vašem životě něco znamená. Můžete jít na pouť třeba za vaším pradědečkem, který zemřel v první světové válce. Jedná se o cesty velké váhy a důležitosti."

"Carpe Diem", produkované Andym Sneapem (JUDAS PRIEST, EXODUS, ACCEPT) je třiadvacáté album britských pionýrů heavy metalu. Podle dosavadních reakcí se zdá, že nahrávka bude jednou z nejzásadnějších za posledních pár let. Zcela jistě zažehne radost u oddaných příznivců, ale také přitáhne ke kapele celou novou legii fanoušků.

Rozhovor se SAXON si můžete přečíst v novém Sparku!

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace