Nový Spark
venku od 1. prosince
SEVENDUST příští rok přehrají naživo kompletní album „Animosity“

SEVENDUST příští rok přehrají naživo kompletní album „Animosity“

Alternativní metalobijci SEVENDUST před nedávnem vypustili své 13. album „Blood & Stone“, které v den vydání oslavili virtuálním streamem. Současně šlo o jejich jediný koncert roku 2020. Hned začátkem příštího roku, konkrétně 8. ledna, si live stream zopakují. Chystají se přehrát kompletní desku „Animosity“.

Třetí nahrávka SEVENDUST „Animosity“ oslaví v příštím roce 20 let od vydání. Kapela ji má v oblibě a v koncertních setlistech se dodnes objevuje mnoho skladeb, např. „Angel’s Son,“ „Praise“ nebo „Shine“. „Šlo o první nahrávku, na níž jsme si hodně mákli a byli jsme se jí opravdu jistí. V té době s námi spolupracoval skvělý producent Ben Grosse a řekl bych, že byl prvním člověkem, který naší kapele porozuměl a dokázal vytvořit zvuk, o který jsme usilovali,“ prozradil nám v rozhovoru, který najdete v prosincovém Sparku, kytarista Clint Lowery.

I přes absenci hraní měli letos SEVENDUST napilno. Kromě zmíněné studiovky s pořadovým číslem 13 se pánové činili sólově: kytarista Clint Lowery se pochlubil nahrávkou „God Bless the Renegades“, bubeník Morgan Rose vydává 27. listopadu EP „Controlled Chaos“ a zpěvák Lajon Witherspoon prozradil, že svoji sólovku zrovna připravuje.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
08.12. TRAHIR
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
11.12. ELUVEITIE, AMORPHIS, DARK TRANQUILITY, NAILED TO OBSCURITY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace