Nový Spark
venku od 1. září
Sklizeň 2022 - Bob Zelenka

Sklizeň 2022 - Bob Zelenka

Bob Zelenka je sparkovským specialistou na death metal a při pohledu na jeho Sklizeň si člověk uvědomí, kolik špičkových desek v daném žánru loni vyšlo!

IMMOLATION – „Acts of God“

Více jak padesátiminutová deathmetalová jízda, která nese známky jen té nejvyšší kvality. Precizní demolice extrémních veteránů, kteří zrají jako víno. S nádherným obalem album „Acts of God“ jednoznačná jednička nejen loňského roku. IMMOLATION nikdy nezklamou!

AUTOPSY – „Morbidity Triumphant“

Po sedmi letech nestoři extrémního žánru dokazují, že své řemeslo stále umí, že stále mají co nabídnout. Krásně dřevní death metal s příznačnou dávkou špinavosti a nechutností – to jsou praví AUTOPSY.

EXHUMED – „To The Dead“ na Sparkshopu

Neúnavný Matt Harvey se svojí smrtící družinou rozsévá zkázonosnou radost již drahně let. Svůj urputný tah na branku, při kterém praskají nejenom kosti, nabízí v zatím posledním vyhřezlém hudebním marasmu „To The Dead“, kde se rozhodně s ničím nepáří. Bleskové usmrcení, stáhnutí z kůže a doktorské naporcování – toť jsou EXHUMED!

BLOODBATH – „Survival of the Sickest“ na Sparkshopu

Třetí album švédské brutální formace, na kterém hrdelně pěje jistý Nick Holmes, si nezadá pranic s klasiky žánru. Poctivá řezničina podpořená neotřelým a jedinečným Nickovým growlingem. Holt starého psa novým věcem nenaučíš… což je moc dobře!

HEAVING EARTH – „Darkness of God“

Pro mě osobně velice povedený, nabušený a drtivě zabíjející materiál z domácích luhů a hájů, ze kterého brada spadne až na zem. Výtečná dynamika a energie, drtivý, ale srozumitelný zvuk. Staré dobré české deathmetalové ručičky!

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace