Nový Spark
venku od 1. září
Sklizeň 2022 - Honza Moravec

Sklizeň 2022 - Honza Moravec

Jaký byl rok 2022 Honzy Moravce? Především melodický!

NORDIC UNION - „Animalistic“
Mezi Ronniem Atkinsem a Erikem Martenssonem to hudebně jiskří na plné pecky už od vydání eponymního debutu NORDIC UNION. Oba muzikanti jsou ve výborné formě, takže název jejich třetího společného alba je velmi trefný. Když Ronnie Atkins nazval svůj aktuální zdravotní stav soubojem s časem, tohle je nejlepší cesta, jak vzdorovat – tvořit nadčasová alba.


SKID ROW – „The Gang´s All Here“
Teorie, že bez Sebastiana Bacha to už nikdy nebude ono, bez výhrad platila víc než čtvrt století. To, co udělalo ze SKID ROW nepřehlédnutelnou kapelu – silné melodie v kombinaci s přesvědčivou oprásklostí a charismatickým frontmanem – je (téměř) v plné síle zpět. Ti, co na vlastní kůži zažili éru s Bastim, možná budou navždy pochybovat o tom, že by bylo možné jej nahradit. Ale jestli se to někdy mohlo stát, je to právě teď na „The Gang´s All Here“.
„The Gang´s All Here“ na Sparkshopu


THRESHOLD – „Dividing Lines“
Jedna z dlouhé řady desek THRESHOLD? I tak se to dá brát. Pokud nepřijde nějak zásadní otřes, THRESHOLD asi už nikdy nepřekvapí. Ale to není potřeba. Když jejich bohatý svět a perfektní technické i hráčské provedení alb bude stále na takhle vysoké úrovni, není potřeba chtít víc, než to, aby se britští čerti drželi svého kopyta.
„Dividing Lines“ na Sparkshopu


ROMEO Michael – „War Of The Worlds Part II“
U SYMPHONY X je už léta klid zbraní a Michael ROMEO to řeší nejlepším možným způsobem. Druhý díl Války světů nabízí opět nesmírně barevný a precizně propracovaný hudební vesmír, v němž změna na pěveckém postu je prakticky jen kosmetická, neb ROMEO přesně ví, na koho se obrátit, aby jeho hudební vize dostaly nejlepší možný kabát.

„War Of The Worlds Part II“ na Sparkshopu


APLAUS PRO DVA – „Aplaus pro dva“
Když utichnou kytary, otvírá se pro Desedovu (DARK GAMBALLE, TRNY & ŽILETKY) nevtíravou a chytrou lyriku nový rozměr. Akustická kytara Vladimíra Juno Valtera je ideálním partnerem pro příběhy o párech, dvojčatech a dvojicích a výsledkem je strhující bouře emocí v intimně dravém podání.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace