Nový Spark
venku od 1. prosince
Sklizeň 2022 - Ondrowik Šmilauer

Sklizeň 2022 - Ondrowik Šmilauer

Ondra Šmilauer je vrchní grafik Sparku, navíc skvěle ovládající i recenzentské řemeslo. Při pohledu na jeho výběr top alb roku 2022 je s podivem, že ještě nevyšlo číslo s prostou černočernou obálkou (ne že by už párkrát nebylo diskutováno).

WATAIN – „The Agony & Ecstasy of Watain“ na Sparkshopu

Švédští misantropičtí sektáři zplodili bilancující monument, který zahrnuje všechny jejich karierní polohy od radikálních explozivních agonií až po zčernalé melodické extáze. Orgastická říše luciferiánů WATAIN otevřela své brány.

DESTRÖYER 666 – „Never Surrender“ na Sparkshopu

Hlad, řetězy, skřipce, rozžhavenej kov… K.K. Warslut a jeho vlčí smečka svádí úspěšně souboj s časem i proměnami na metalové scéně pomocí extrémního thrashingu ze staré školy, který páchne sírou, kůží a potem.

IN APHELION – „Moribund“

Kostlivčí rychloprsty Sebastiana Ramstedta vnukly život novému projektu. Žánrové jablko však nepadlo daleko od domovského necrophobického stromu. Blacková atmosféra, deathová průbojnost, heavymetalová sóla a thrashová říznost v jednom undergroundovém balení.

BLOODBATH – „Survival of the Sickest“ na Sparkshopu

Nick Holmes je vokální persona, která dokáže zazpívat jakýkoliv styl s grácií sobě vlastní. Třetí deska křupavě growlujícího Angličana společně se Švédy Bloodbath čpí hnilobným odérem prastarých deathmetalových rejdů.

STORMRULER – „Sacred Rites & Black Magick“ na Sparkshopu

Posvátné obřady a černá magie amerického dua se nesou v intencích opulentního fantasy black metalu. Na ploše pětasedmdesáti minut se rozprostírá košaté výpravné dobrodružství křížící středověký ambient a černokněžnickou riffosmršť.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace