Nový Spark
venku od 1. června
Sklizeň 2022 - Tomáš Vítek

Sklizeň 2022 - Tomáš Vítek

Šéf sparkovského PR Tomáš Vítek si umí užít jednoduchý žánrový power metal, folk metal, ale i přímočarý black metal. Jak vypadá jeho top za rok 2022?

GAEREA – „Mirage“
Zapomeňte na Satana, nová vlna black metalu je tady! Neúprosná bouře Portugalců GAEREA uvádí do extatických stavů tranzu a vyvolává v duši celou paletu emocí. Album, které lze dlouze objevovat a vědomě se v něm ztrácet. Čistě špinavé umění!
GAEREA na Sparkshopu


ČAD – „Medvede“
Bratia ČADovci neumí nahrát průměrné album. Specifická práce s jazykem, hitový songwriting a excelentně řezavý zvuk činí z „Medvědů“ album hodné mnoha toček. Pocta českému thrashi v podobě „Železného mejdanu“ hřeje dlouho!


INSANIA – „GRRRotesky“
Svojský úkaz na domácí scéně made in Brünn brousí svůj ironický crossover do stále ostřejších hran. Rock, metal, elektronika, je to vuřt. Hlavně, že sarkasmus srší a chytlavost crčí. GRRR!
INSANIA na Sparkshopu


SPIRITWORLD – „Deathwestern“
Těžkotonážní HC/metal se valí se silou vichru na nekonečných plání amerického Západu. Odvážné spojení s westernovou estetikou se povedlo na výbornou. „Deathwestern“ je deska na skutečně heavy road trip!


BESNA – „Zverstvá“
Rodí se pod Tatrami nová post blacková hvězda? Silné melodie, bušící zvuk, a hlavně tuna emocí. „Zverstvá“ tlučou do země, ale i pozvedají do oblak. Vynikající deska!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace