Nový Spark
venku od 1. prosince
Sklizeň 2022 - Tomáš Vítek

Sklizeň 2022 - Tomáš Vítek

Šéf sparkovského PR Tomáš Vítek si umí užít jednoduchý žánrový power metal, folk metal, ale i přímočarý black metal. Jak vypadá jeho top za rok 2022?

GAEREA – „Mirage“
Zapomeňte na Satana, nová vlna black metalu je tady! Neúprosná bouře Portugalců GAEREA uvádí do extatických stavů tranzu a vyvolává v duši celou paletu emocí. Album, které lze dlouze objevovat a vědomě se v něm ztrácet. Čistě špinavé umění!
GAEREA na Sparkshopu


ČAD – „Medvede“
Bratia ČADovci neumí nahrát průměrné album. Specifická práce s jazykem, hitový songwriting a excelentně řezavý zvuk činí z „Medvědů“ album hodné mnoha toček. Pocta českému thrashi v podobě „Železného mejdanu“ hřeje dlouho!


INSANIA – „GRRRotesky“
Svojský úkaz na domácí scéně made in Brünn brousí svůj ironický crossover do stále ostřejších hran. Rock, metal, elektronika, je to vuřt. Hlavně, že sarkasmus srší a chytlavost crčí. GRRR!
INSANIA na Sparkshopu


SPIRITWORLD – „Deathwestern“
Těžkotonážní HC/metal se valí se silou vichru na nekonečných plání amerického Západu. Odvážné spojení s westernovou estetikou se povedlo na výbornou. „Deathwestern“ je deska na skutečně heavy road trip!


BESNA – „Zverstvá“
Rodí se pod Tatrami nová post blacková hvězda? Silné melodie, bušící zvuk, a hlavně tuna emocí. „Zverstvá“ tlučou do země, ale i pozvedají do oblak. Vynikající deska!

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace