Nový Spark
venku od 3. června
Sklizeň 2022 - Vláďa Třískala

Sklizeň 2022 - Vláďa Třískala

Vláďa Třískala je sparkovský veterán, který se na stránkách časopisu ze svých hudebních lásek už mnohokrát vyznal, jedno jméno však v jeho výběru toho nejlepšího za rok 2022 přece jen překvapí!

VOIVOD – „Synchro Anarchy“ na Sparkshopu

Legenda, která mne svou muzikou nikdy nezklamala a mnohé naučila chápat. Pokud některé kapely z osmdesátek dnes tak trochu ,,vaří “ z vody. VOIVOD je svou inovací, zapálením a hudebními nápady v pohodě sfouknou, i když třeba nehrají na tak velkých pódiích, jako jejich letití kamarádi.

DREAM WIDOW – „Dream Widow“

Tímto počinem u mne skvělý muzikant a týpek Dave Grohl hodně stoupl v ceně. Vím, že má rád i extremní muziku, ale že vysype z rukávu tak báječnou paletu skladeb, jsem opravdu netušil. Nutnost pro všechny thrash/death/doom/black/gotiky. Nebudete chápat.

MUNICIPAL WASTE – „Electrified Brain“ na Sparkshopu

Mistři crossover thrashe, šílených klipů, koncertních vystoupení a pařeb. I když už hoši mají na krku několik křížků co se týká slova ,,mosh“ mají se mladší ročníky stále co učit.

R.A.M.B.O. – „Defy Extinction“ na Sparkshopu

Old school hardcore, ale nejenom to. Tihle chlapi vždy dokázali namíchat výživný koktejl i z okolních stylů, metal, punk, D-beat. Po patnácti letech ticha se velkolepě vrátili na scénu.

AUTOPSY – „Morbidity Triumphant“

Tuhle bandu zombíků miluji od prvního alba. Vždy dokázali přijít s poctivým materiálem a ukojit zvrácené choutky. Zde se nic nemění, morbidní až za hrob a Chris Reifertovi to pořád v hrdle výtečně chrastí.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace