Nový Spark
venku od 1. března
Sklizeň 2022 - Zdeněk Pospíšil

Sklizeň 2022 - Zdeněk Pospíšil

Zdeněk Pospíšil ve Sparku dělá redaktora, editora, korektora a když na to přijde, klidně celou knížku přeloží! Co u toho všeho loni poslouchal nejčastěji?

KREATOR – „Hate Über Alles“ na Sparkshopu

Kdo mě zná, toho mé první místo nepřekvapí. KREATOR úspěšně čelí vlně nostalgických hejtů, k čemuž jim posloužilo i nejnovější album. Dokonalá fáš tvrdosti a melodií.

DESTRUCTION – „Diabolical“ na Sparkshopu

Schmier už málem zatahoval rolety, ale situace se dramaticky otočila. S novou krví v organismu kapela stvořila jurodivé album, které jde proti proudu času.

OZZY OSBOURNE – „Patient Number 9“ na Sparkshopu

Princ temnoty stárne, což ovšem neplatí v případě jeho studiového projevu. Sice už ho asi nikdy neuvidíme cupitat po pódiu, ale repráky krmí pořád excelentně.

EVIL INVADERS – „Shattering Reflection“ na Sparkshopu

Kdo někdy zažil živé vystoupení belgických draků dostal obří kopanec v podobě energického kraválu. Nová řadovka jde tomuto rtuťovitému snažení úctyhodně naproti.

WITCHERY – „Nightside“ na Sparkshopu

Loni v létě se navzdory obrovským hicům ženili všichni čerti. Jako orchestr jim posloužili nadšení WITCHERY. A ráno po bále začala i svěcená voda divně zavánět.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace