Nový Spark
venku od 2. října

SPARK ROCK PARTY: Miloš Meier DRUMMING SYDROME&Stroy

Spark Rock Party – STROY, DRUMMING SYNDROME 23.Září – Hard Rock Cafe, Praha

Na zářijové Spark Rock Party se křtilo jako o život. Kromě hudebních vystoupení a losování tomboly byly přítomní také svědky křtu webu CZECH BLADE a nového klipu „Adam Reborn“ kapely STROY.

Večer otevřelo vystoupení Miloše Meiera (DYMYTRY, STROY, NOID, ex-TORTHARRY) a jeho one-man projektu DRUMMING SYNDROME. Byla to bubenická exhibice a přehlídka virtuozity, jakou je Miloš pověstný. Ke slovu se v jeho podání dostaly i SLIPKNOT.


Když Miloš skončil se svojí show, přišel na řadu křest nového webu o tuzemské scéně CZECH BLADE. Toho se účastnil šéfredaktor serveru Jirka Štraub a kmotr a moderátor onoho večera Marek Dobeš. Obřad provedli tak, že polili pivem CD kapely DEAD DANIELS, kteří ten večer věnovali do tomboly pět kusů svého posledního alba.

Po křtu příchozí STROY předvedli nejen energickou show, jíž ještě víc natěšili fanoušky na nové album, ale během svého vystoupení také pokřtili svůj čerstvý klip „Adam Reborn“. Ten vzápětí v premiéře promítli nejen na velkém plátně, ale i na všech obrazovkách rozesetých po Hard Rock Cafe.

Večer zakončilo losování tomboly, z níž si pět výherců odneslo domů hodnotné ceny. Celou akci provázela vlídná a přátelská atmosféra, která trvala až do nočních hodin.

www.milosmeier.com


www.facebook.com/milosmeierfanpage


bandzone.cz/stroy

www.facebook.com/Stroy


FOTO: Václav Boch

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace