Nový Spark
venku od 2. dubna
SWEET & LYNCH – Třetí album je na spadnutí

SWEET & LYNCH – Třetí album je na spadnutí

Zpěvák STRYPER Michael Sweet a kytarista DOKKEN / LYNCH MOB George Lynch dali dohromady třetí album společného projektu SWEET & LYNCH. Pod názvem „Heart & Sacrifice“ vyjde 19. května na značce Frontiers Music.

„Je pestré, komplexní a příjemně plyne,“ popisuje ho Michael Sweet. „George vždy patřil k mým oblíbencům a bylo mi ctí s ním znovu spolupracovat. Každý song má co říct a s výsledkem nemůžu být spokojenější.“ Jako koproducent a baskytarista se na albu podílel dvorní autor Frontiers Alessandro Del Vecchio, bicí nahrál jistý Jelly Cardarelli známý z progmetalových LALU či symfonických ADAGIO.

Ve srovnání s předchozími dvěma počiny SWEET & LYNCH je dle Sweeta novinka o maličko temnější a tvrdší. „Stylově na ní pronikají spíš vlivy sedmdesátek a devadesátek než že by byla osmdesátková, i když ten osmdesátkový šmrnc je na ní místy taky slyšet,“ říká zpěvák.

Jako první je k poslechu skladba „You´ll Never Be Alone“.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace