Nový Spark
venku od 2. října
SWEET & LYNCH – Třetí album je na spadnutí

SWEET & LYNCH – Třetí album je na spadnutí

Zpěvák STRYPER Michael Sweet a kytarista DOKKEN / LYNCH MOB George Lynch dali dohromady třetí album společného projektu SWEET & LYNCH. Pod názvem „Heart & Sacrifice“ vyjde 19. května na značce Frontiers Music.

„Je pestré, komplexní a příjemně plyne,“ popisuje ho Michael Sweet. „George vždy patřil k mým oblíbencům a bylo mi ctí s ním znovu spolupracovat. Každý song má co říct a s výsledkem nemůžu být spokojenější.“ Jako koproducent a baskytarista se na albu podílel dvorní autor Frontiers Alessandro Del Vecchio, bicí nahrál jistý Jelly Cardarelli známý z progmetalových LALU či symfonických ADAGIO.

Ve srovnání s předchozími dvěma počiny SWEET & LYNCH je dle Sweeta novinka o maličko temnější a tvrdší. „Stylově na ní pronikají spíš vlivy sedmdesátek a devadesátek než že by byla osmdesátková, i když ten osmdesátkový šmrnc je na ní místy taky slyšet,“ říká zpěvák.

Jako první je k poslechu skladba „You´ll Never Be Alone“.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace