Nový Spark
venku od 2. října
THE ROLLING STONES k osmdesátinám nadělují fandům novou desku nahranou za účasti dalších legend

THE ROLLING STONES k osmdesátinám nadělují fandům novou desku nahranou za účasti dalších legend

Avizovaná informace je kompletní a potvrzená. Žijící legendy světové populární hudby, THE ROLLING STONES, vydají nové dlouhohrající album. Bude se jmenovat „Hackney Diamonds“ a dočkáme se ho už 20. října. Kapela oznam doplňuje oficiálním videoklipem k singlu „Angry“, v němž hraje herečka Sydney Sweeney, známá například ze seriálu Euforie.

První album autorského materiálu od osmnáct let starého počinu „A Bigger Bang“ bude obsahovat celkem dvanáct skladeb, nahrané zbývajícím triem Mick Jagger / Keith Richards / Ron Wood. Bicí bubeníka Charlieho Wattse, zemřelého v roce 2021, budou slyšet alespoň ve dvou skladbách, nahraných během session v roce 2019. O bicí v ostatních skladbách se postaral šestašedesátiletý Steve Jordan, který Wattse nahradil už po jeho skonu na pódiu a který už od osmdesátých let úzce spolupracuje s Keithem Richardsem v jeho bočních projektech.

Zaujmou i jména hostů, které si THE ROLLING STONES k albu přizvali. Jsou mezi nimi neméně legendární Elton John, Stevie Wonder, Paul McCartney anebo popová zpěvačka Lady GaGa. O produkci „Hackney Diamonds“ se postaral o dvě generace mladší Andrew Watt, který v rockovém světě zaujal produkcemi posledních desek Ozzyho Osbourna, Iggyho Popa nebo Eddieho Veddera.

Mick Jagger přitom v červenci oslavil už osmdesáté narozeniny, Keitha Richardse tohle jubileum čeká v prosinci…

Nové album Stounů můžeš předobjednat na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace