Nový Spark
venku od 1. července
Thrash kotel v Kabinetu Múz je za dveřmi

Thrash kotel v Kabinetu Múz je za dveřmi

Už zítra bude v Brně veselo. Z rozpáleného Řecka dorazí hned dvě party plné sekerníků lačných záseku, které doplní neméně kvalitní českomoravská brutalita.

Jo, tenhle večer bude hodně rychlý a horkokrevný! Modří už vědí, že Řecko se stabilně vykazuje velmi silnou metalovou scénou, ale kromě nejznámějších spolků se k nám řecké kapely zas až tak často nedostanou. Proto máme radost, že hned dvě z nich se představí u nás v Brně 28. března v Kabinetu Múz. O koho půjde?

VIOLENT DEFINITION (GR) Vznikli v Athénách v roce 2008, ale vzhledem k vytíženosti členů v dalších kapelách spatřila první deska "Life Sentence" světlo světa až minulý rok. Ta přináší poctu old schoolovému 80s thrash metalu, jaký hráli např. kanadští RAZOR nebo němečtí KREATOR - syrový zvuk, riffařina bez příkras a jasný politický náboj, který k thrashmetalu od začátku patřil. Při VIOLENT DEFINITION zaplesá srdce každého vyznavače Alte Schule!


RAPTURE (GR) Služebně mladší řečtí kolegové, kteří zahájili činnost v roce 2013, ale už v roce 2015 vydali debut a minulý rok druhé album nazvané "Paroxysm of Hatred". K thrashovému materiálu přistupují RAPTURE oproti VIOLENT DEFINTION trochu moderněji, a s rychlejšími a hrubějšími obráběcími stroji - nebojí se ani koketování s čistokrevným death metalem a atmosférickými vsuvkami. Na svoje si tak přijdou jak přívrženci punkovějšího pojetí i ostrého thrash/death.


STOLEN LIVES Není lepší společnosti pro thrashový večírek než STOLEN LIVES z Vysokého Mýta. Tito veteráni frenetického thrash-fast-core už snad 20 let neslevují z rychlosti, naopak pořád přidávají a původnímu jednoduchému hardcore se vzdalují k mixu thrashe, grindu a v poslední době snad i death metalu. Duch HC-punku však zůstává stále na prvním místě.


KRONSTADT Jediným "ne-thrashový" zástupcem budou tento večer uherskobrodští KRONSTADT. Jejich blackened hardcore poskytne hutné a temné základy a umožní tolik potřebnou kontemplaci a duševní očistu před zběsilým thrashovým útokem na krýgl. THRASH TILL DEATH!

Vlezné na akci je pouhých 150 korun českých.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace