Nový Spark
venku od 2. dubna
Videoklip kapely RADOSTA s Danielovou Kolářovou v hlavní roli podporuje hospicovou péči

Videoklip kapely RADOSTA s Danielovou Kolářovou v hlavní roli podporuje hospicovou péči

Legendární česká herečka Daniela Kolářová kývla vůbec poprvé ve své kariéře na účinkování v hudebním videoklipu. Stalo se tak na pozvání skupiny RADOSTA, která se hlásí k odkazu nesmrtelné české komedie Kulový blesk.

Ve filmu si Daniela Kolářová zahrála Knotkovou, manželku hlavního představitele, kterého ztvárnil Josef Abrhám. Videoklip „Máňa“ je druhým singlem kapely z připravovaného alba „Dvanáctisměna“, které vyjde na české značce Indies Scope Records 26. května. Plzeňská kapela se věnuje v originální kombinaci rockové hudby a hlášek z filmu Kulový blesk každou skladbou jedné z postav této legendární komedie Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka. Celé album nabídne Kulový blesk zpracovaný ojedinělým způsobem a nebývalým rozsahem.

„Nechtěli jsme udělat jen velkolepý klip, který by zviditelnil kapelu a stál příšerně peněz. Připadalo nám to jako zbytečné mrhání penězi. Tématem skladby Máňa je čas každého z nás a tak nám i vzhledem k vlastním zkušenostem připadalo logické natočit klip a zároveň podpořit hospicovou péči, která je u nás bohužel trvale podfinancována.“ říká frontman a zakladatel kapely Jan. J. Šimon.

Daniela Kolářová, která přijala pozvání k vůbec prvnímu hudebnímu videoklipu ve své bohaté herecké kariéře, se v rámci podpory dobré věci vzdala nároku na honorář.

“Hlavním poselstvím skladby je plynoucí čas, který neměří každému stejně. Rozhodli jsme se podpořit Hospic Svatého Lazara v Plzni, ale přes portál dobratecka.cz, může každý sledující podpořit hospic právě ve svém okolí,” doplňuje saxofonistka Brazilská Klára.

Podpořte prosím ty, kteří se starají o důstojné odcházení z tohoto světa.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace