Nový Spark
venku od 2. dubna
Vila, kde bydlel Vinnie Paul, může být vaše

Vila, kde bydlel Vinnie Paul, může být vaše

Jedna z rezidencí slavného bubeníka, který náš svět bohužel v roce 2018 opustil, je na prodej. Hodnota byla vyčíslena na 750 tisíc dolarů. Je libo prohlídka?

Vinnie Paul a jeho bratr Dimebag Darrell spolu založili legendární kapelu PANTERA a po jejím rozpadu DAMAGEPLAN. V roce 2004 byl při jednom vystoupení Dimebag zastřelen přímo na pódiu. Vinnie následně bubnoval ve skupině HELLYEAH. Zemřel v roce 2018 ve svém druhém domě v Las Vegas ve věku 54 let. Jeho smrt byla důsledkem chronického oslabení srdečního svalu.

Většinu svého majetku zanechal bubeník své dlouholeté přítelkyni Chelsea Yeager a svému nejlepšímu příteli Charlesu Jonesovi. Zbytek byl rozdělen mezi Vinnieho tour manažera, technika, producenta a dalšího blízkého přítele. Majetek, který dříve zdědil po svém bratrovi, zanechal kytaristově přítelkyni Ritě Haney.

Dům, který je nyní na prodej, se nachází v Arlingtonu, ve státě Texas. Odlehlá vila o rozloze 3 784 metrů čtverečních byla postavena v roce 1995 a rozkládá se na pozemku velkém 1,5 akru. Nachází se v ní čtyři ložnice, čtyři koupelny, dvě herny a jedna tajná bezpečnostní místnost. Na dvorku je obrovský bazén s lázněmi a vodopádem.

Mejdany, které ve svém domě bubeník pořádal, byly legendární. Spolu se svým bratrem si totiž otevřeli strip club, který se stal populární nejen mezi hudebníky, ale i sportovci. Následující afterparty se pak odehrávaly u Vinnieho doma. Když v roce 1999 vyhrál Stanley Cup tým Dallas Stars, jeden z hráčů hodil trofej z balkonu do bazénu, ale bohužel se netrefil. Pohár přistál přímo na betonu, který do něj udělal pořádný důlek.

Pokud ne dům, kupte si alespoň nějaký PANTERA merch na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace