Nový Spark
venku od 2. dubna
Senzace je na světě! DYMYTRY v Německu jako předkapela PANTERY

Senzace je na světě! DYMYTRY v Německu jako předkapela PANTERY

Zahraniční verzi českých DYMYTRY se zpěvákem Alenem Ljubicem si vybrala jako předkapelu pro dva německé koncerty samotná PANTERA. Vystoupení ve Stuttgartu 2. června má kapela již za sebou a je plná velkých zážitků!

DYMYTRY se dostali do výběru kapel, které by si mohly zahrát před znovuzrozenou PANTEROU a samotní její členové si českou kapelu nakonec vybrali hned pro dva německé koncerty. Podle příspěvků na sociálních sítích jsou DYMYTRY naprosto uchváceni příležitostí, která se jim dostala, protože na legendární americké skupině vyrůstali. Bubeník Miloš Meier dokonce zrušil své vystoupení s vlastním projektem DRUMMING SYNDROME, aby se mohl velké zahraniční akce zúčastnit.

Koncert ve Stuttgartu proběhl 2. června a kapela se dokonce potkala s extrémně milým Zakkem Wyldem, jak ukazuje jejich Facebook. Druhý koncert se odehraje 3. června v Drážďanech.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace