Nový Spark
venku od 1. února
Rock Im Park a Rock Am Ring lákají na návrat PANTERY do Evropy po 22 letech

Rock Im Park a Rock Am Ring lákají na návrat PANTERY do Evropy po 22 letech

Příští rok se sourozenecké duo německých festivalů Rock Im Park a Rock Am Ring bude konat v termínu 2. - 4. 6. 2023. Jako prvního ze tří headlinerů oznámili pořadatelé německé punkové legendy DIE TOTEN HOSEN. Hlavním tahákem je zatím však první evropské vystoupení PANTERY po dlouhých 22 letech.

Mezi první vlnou ohlášených kapel zaujmou fanoušky tvrdé hudby i další velká jména jako ARCH ENEMY, ARCHITECTS, EVANESCENCE, JINJER, MACHINE GUN KELLY, MESHUGGAH, MOTIONLESS IN WHITE, NOFX, PAPA ROACH, TENACIOUS D, THREE DAYS GRACE, TOUCHÉ AMORE, TURNSTILE, FEVER 333 a mnohé další. Prvním ze tří headlinerů jsou německé punkové legendy DIE TOTEN HOSEN, další dva headlineři teprve budou oznámeni později.

PANTERA na Sparkshopu

Největší ohlas však zatím vyvolala zpráva, že se na festivale objeví kultovní PANTERA, která na evropské půdě zahraje po dlouhých 22 letech. Oba žijící členové PANTERY, zpěvák Phil Anselmo a baskytarista Rex Brown, oznámili své comebackové turné již dříve, nyní však odhalili svou první účast v Evropě právě na festivalech Rock Im Park a Rock Am Ring, přičemž další zdá se budou následovat. Na koncertech je doplní kytarista Zakk Wylde a bubeník Charlie Benante.

Dvojice německých festivalů se bude příští rok konat během prvního červnového víkendu od 2. do 4. června. Rock Im Park se tradičně uskuteční na Zeppelinfield v Norimberku a Rock Am Ring zase na okruhu Formule 1 v Nürburgringu/Eifel. Lístky na festival včetně kempování se momentálně prodávají za cenu 268 Euro. Pro více informací můžete navštívit weby jednotlivých festivalů po kliknutí na odkazy níže.

https://www.rock-am-ring.com/en/tickets

https://www.rock-im-park.com/en/tickets

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace