Nový Spark
venku od 1. března
Ville Valo jako VV uvádí svůj první videoklip. Vyznává lásku ovci!

Ville Valo jako VV uvádí svůj první videoklip. Vyznává lásku ovci!

Smutný, melancholický a pravděpodobně i velmi metaforický videoklip ke skladbě „Loveletting“ zveřejnil bývalý zpěvák HIM Ville Valo. Jedná se o první vizuální dílo z jeho sólové tvorby pod jménem VV.

Černá obloha, déšť, smyslný, melancholický zpěv. A romantická večeře s černou ovcí? To může znamenat jediné: Ville Valo je zpět! I se svou typickou hučkou a podmalovanýma očima. A v jeho srdci je opět nekonečný smutek…

Zpěvák, který se po rozpadu HIM v roce 2017 hudebně činil hlavně ve svém rodném Finsku, dva a půl roku tajně nahrával své sólové album, které ponese název „Neon Noir“. Mělo by vyjít na začátku roku 2023. V roce 2020 Valo nečekaně publikoval EP „Gothica Fennica Vol. 1“ se třemi skladbami. Nastolil jím cestu, kterou se chce dále vydat, a že opravdu není daleko od původní tvorby HIM. Temnému srdci člověk prostě neporučí.

S novou deskou se VV vydá na dlouhé turné po Evropě, Británii a USA. U nás se zastaví 16. února 2023. Zahraje v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky v prodeji od 11. dubna!

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace