Nový Spark
venku od 1. července
WITHIN TEMPTATION nezapomínají na Ukrajinu. Na Masters of Rock zazní klasiky i protiválečná novinka.

WITHIN TEMPTATION nezapomínají na Ukrajinu. Na Masters of Rock zazní klasiky i protiválečná novinka.

Nizozemská symfonicmetalová stálice přijede letos na Masters of Rock se svou velkolepou show. Na pódiu se možná objeví i ukrajinská vlajka, téma války se v nové tvorbě kapely totiž neustále odráží. Důkazem budiž nejnovější singl „Wireless“.

Novou skladbu „Wireless“ skupina zveřejnila před třemi týdny. Téma války Ruska proti Ukrajině je jasné z textu i videa. V nedávném rozhovoru zpěvačka Sharon den Adel prozradila, proč se rozhodli použít ruskou invazi na Ukrajinu jako inspiraci pro svou píseň: „Z mého pohledu to není jen jejich válka. Opravdu věřím tomu, co někteří lidé říkají – jedná se i o naši válku. Protože je hned vedle nás. Už bylo řečeno, že Rusko se nezastaví na Ukrajině, ale půjde dál. Myslím, že bychom si měli být vědomi skutečnosti, že se jedná o nebezpečí pro nás všechny. My chceme tuto myšlenku udržet naživu svým vlastním způsobem – tak, že o ní budeme psát a mluvit a máchat na pódiu ukrajinskou vlajkou.“

Vybav se na fesťák merchem WITHIN TEMPTATION

Vlajku zpěvačka pozvedne možná už u skladby „Raise Your Banner“, novodobého hitu kapely a stálice setlistu. Stejně jako při posledním vystoupení WT na Download festivalu zazní i novinky „Wireless“ a „Don’t Pray for Me“. Klasiky jako „Mother Earth“ či „Stand My Ground“ jsou v setlistu kapely samozřejmostí.

Festival Masters of Rock se uskuteční od 13. – 16. července v areálu Rudolfa Jelínka ve Vizovicích. WITHIN TEMPTATION vystoupí v pátek 14. července.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace