Nový Spark
venku od 1. prosince
WITHIN TEMPTATION nezapomínají na Ukrajinu. Na Masters of Rock zazní klasiky i protiválečná novinka.

WITHIN TEMPTATION nezapomínají na Ukrajinu. Na Masters of Rock zazní klasiky i protiválečná novinka.

Nizozemská symfonicmetalová stálice přijede letos na Masters of Rock se svou velkolepou show. Na pódiu se možná objeví i ukrajinská vlajka, téma války se v nové tvorbě kapely totiž neustále odráží. Důkazem budiž nejnovější singl „Wireless“.

Novou skladbu „Wireless“ skupina zveřejnila před třemi týdny. Téma války Ruska proti Ukrajině je jasné z textu i videa. V nedávném rozhovoru zpěvačka Sharon den Adel prozradila, proč se rozhodli použít ruskou invazi na Ukrajinu jako inspiraci pro svou píseň: „Z mého pohledu to není jen jejich válka. Opravdu věřím tomu, co někteří lidé říkají – jedná se i o naši válku. Protože je hned vedle nás. Už bylo řečeno, že Rusko se nezastaví na Ukrajině, ale půjde dál. Myslím, že bychom si měli být vědomi skutečnosti, že se jedná o nebezpečí pro nás všechny. My chceme tuto myšlenku udržet naživu svým vlastním způsobem – tak, že o ní budeme psát a mluvit a máchat na pódiu ukrajinskou vlajkou.“

Vybav se na fesťák merchem WITHIN TEMPTATION

Vlajku zpěvačka pozvedne možná už u skladby „Raise Your Banner“, novodobého hitu kapely a stálice setlistu. Stejně jako při posledním vystoupení WT na Download festivalu zazní i novinky „Wireless“ a „Don’t Pray for Me“. Klasiky jako „Mother Earth“ či „Stand My Ground“ jsou v setlistu kapely samozřejmostí.

Festival Masters of Rock se uskuteční od 13. – 16. července v areálu Rudolfa Jelínka ve Vizovicích. WITHIN TEMPTATION vystoupí v pátek 14. července.


Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace