Nový Spark
venku od 1. června
Zemřel bubeník Vinnie Paul. Bylo mu 54 let

Zemřel bubeník Vinnie Paul. Bylo mu 54 let

Dle amerických médií v pátek 22. června v Las Vegas zemřel bývalý bubeník PANTERY Vinnie Paul. Jeho smrt byla potvrzena shodně na jeho osobním facebookovém profilu a na profilu PANTERY. Hudební svět smutní.

„Vincent Paul Abbott alias Vinnie Paul zemřel. Paul se nejvíce proslavil bubnováním v kapelách PANTERA a HELLYEAH. Žádné další detaily nejsou v současné době známy. Prosím, respektujte soukromí pozůstalých,“ zní ve vyjádření na Facebooku.

V současné době působil Paul v super seskupení HELLYEAH, se kterým nahrál v roce 2016 poslední desku „Unden!able“ a od té doby jezdil po turné.

Význačné postavy hudebního světa na internetu kondolují pozůstalým a připomínají Paulův odkaz.

Budeš nám chybět brachu!


Poslední společné vystoupení Dimebaga Darrella, Rexe Browna a Vinnieho Paula.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo