Nový Spark
venku od 2. května
AC/DC, METALLICA, IRON MAIDEN, Ozzy a GUNS N´ ROSES na jednom fesťáku. To není apríl!

AC/DC, METALLICA, IRON MAIDEN, Ozzy a GUNS N´ ROSES na jednom fesťáku. To není apríl!

To, o čem se celý týden spekulovalo, je oficiální. Organizátoři festivalu Power Trip si hlasitě řekli o zápis nejnašlapanějšího rockového festivalu na světě. Účast jim potvrdili AC/DC, METALLICA, IRON MAIDEN, Ozzy, GUNS N´ ROSES nebo TOOL. Pokud byste se ho chtěli zúčastnit, budete si muset krom 599 dolarů (cca 13 tisíc korun) za vstupenku připravit finance i na letenku do Kalifornie, kde se festival začátkem října uskuteční; konkrétně v areálu Empire Polo Clubu, kde se koná též festival Coachella.

Pro AC/DC půjde o první vystoupení od roku 2016, kdy kapela koncertovala s Axlem Rosem za mikrofonem, zatímco se zpěvák Brian Johnson zotavoval z poškození sluchu. Asi překvapivější je však účast Ozzyho Osbourna, který před pár týdny definitivně zrušil své turné a rozloučil se s koncertním životem na cestách rovněž ze zdravotních důvodů. Dle manželky Sharon už se ale cítí líp. „Má se dobře. Je mu mnohem líp. Je zpět,“ řekla v pořadu Piers Morgan Uncensored.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
11.07. MASTERS OF ROCK
29.07. SCORPIONS
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
03.10. VOYAGER
12.10. KISSIN'DYNAMITE
24.10. WITHIN TEMPTATION
25.10. ARCH ENEMY, IN FLAMES
26.10. POWERWOLF, HAMMERFALL, WIND ROSE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace