Nový Spark
venku od 2. dubna
Bleskovky pro 1. 6. 2015

Bleskovky pro 1. 6. 2015

Heavymetaloví klasici SAXON pojmenovali své nové – už jedenadvacáté – album „Battering Ram“. Vyjde na podzim.


Fanoušci o tom už nějakou dobu spekulovali, teď to oficiálně potvrdila i kapela. ASKING ALEXANDRIA na volný post za mikrofonem angažovali Ukrajince Denise Šaforostova z formace MAKE ME FAMOUS.


Rockeři STRYPER vydají v říjnu nové album „Fallen“. Konkrétně třiadvacátého.


BRING ME THE HORIZON (foto) už měli mít venku živák „Live at Wembley“, nakonec ale jeho vydání posouvají. Na kdy přesně se neví, ale dojde k němu prý ještě v průběhu léta.


Bývalý kytarista MEGADETH Glen Drover chystá spolupráci s Chuckem Billym z TESTAMENT a s Warrelem Danem ze SANCTUARY, respektive NEVERMORE.


Deathmetalisté HATE ETERNAL vydají 24. srpna nové album „Infernus“. Že nahrávání probíhá kompletně v režii lídra Erika Rutana, snad ani není třeba dodávat.


Poté, co si basák dánských rockerů D-A-D Stig Pedersen zlomil ruku, angažovala kapela Sørena Andersena z formace ELECTRIC GUITARS.


Kytarista George Lynch bude mít 17. července venku nové album „Shadow Train“, na dvou discích obsažených osmnáct skladeb z rocku a blues.


Německé classicrockové trio KADAVAR pustí 21. srpna do světa své třetí studiové album nazvané „Berlin“.


Death/grindeři MARUTA streamují své nové (v těchto dnech vycházející) album „Remain Dystopian“, jemuž se o zvuk postaral Scott Hull z PIG DESTROYER. Obě kapely letos uvidíme i na festivalu Obscene Extreme!

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace