Nový Spark
venku od 31. května
Bleskovky pro 1. 6. 2015

Bleskovky pro 1. 6. 2015

Heavymetaloví klasici SAXON pojmenovali své nové – už jedenadvacáté – album „Battering Ram“. Vyjde na podzim.


Fanoušci o tom už nějakou dobu spekulovali, teď to oficiálně potvrdila i kapela. ASKING ALEXANDRIA na volný post za mikrofonem angažovali Ukrajince Denise Šaforostova z formace MAKE ME FAMOUS.


Rockeři STRYPER vydají v říjnu nové album „Fallen“. Konkrétně třiadvacátého.


BRING ME THE HORIZON (foto) už měli mít venku živák „Live at Wembley“, nakonec ale jeho vydání posouvají. Na kdy přesně se neví, ale dojde k němu prý ještě v průběhu léta.


Bývalý kytarista MEGADETH Glen Drover chystá spolupráci s Chuckem Billym z TESTAMENT a s Warrelem Danem ze SANCTUARY, respektive NEVERMORE.


Deathmetalisté HATE ETERNAL vydají 24. srpna nové album „Infernus“. Že nahrávání probíhá kompletně v režii lídra Erika Rutana, snad ani není třeba dodávat.


Poté, co si basák dánských rockerů D-A-D Stig Pedersen zlomil ruku, angažovala kapela Sørena Andersena z formace ELECTRIC GUITARS.


Kytarista George Lynch bude mít 17. července venku nové album „Shadow Train“, na dvou discích obsažených osmnáct skladeb z rocku a blues.


Německé classicrockové trio KADAVAR pustí 21. srpna do světa své třetí studiové album nazvané „Berlin“.


Death/grindeři MARUTA streamují své nové (v těchto dnech vycházející) album „Remain Dystopian“, jemuž se o zvuk postaral Scott Hull z PIG DESTROYER. Obě kapely letos uvidíme i na festivalu Obscene Extreme!

Nový Spark
venku od 31. května
Kalendář akcí
17.06. Def Leppard, Whitesnake
17.06. Monolord
17.06. Bad Wolves
18.06. Sum 41
19.06. Kiss, ZZ Top
21.06. Death Coffee Party
21.06. Billybio
22.06. Lavorovica Fest
22.06. Amity Affliction, Cane Hill
22.06. Dead Kennedys
A co FAKKER!?