Nový Spark
venku od 1. června
Bleskovky pro 26. 5. 2016

Bleskovky pro 26. 5. 2016

Italští progrockeři BAROCK PROJECT vydají 18. června dvojdiskový živák „Vivo“. Obsahovat bude mimo jiné jeden cover od GENESIS a dosud nevydaný song „My Silent Sea“.


Kytarista SEX PISTOLS Steve Jones sepisuje autobiografii. Pod názvem Lonely Boy by měla vyjít v půli listopadu.


Neal Morse pracuje na nové „sólovce“, která by měla vyjít ještě letos. Půjde o koncepční dvojalbum, o kterém bubeník Mike Portnoy prohlásil, že je „nejlepším albem jeho kariéry“. Prý ve stylu Tommyho od THE WHO a floydí Zdi.


Respektovaní AGALLOCH (foto) jsou v krizi. Kapela na svém Facebooku oznámila, že nastal rozkol mezi frontmanem Johnem Haughem a zbytkem sestavy a jméno AGALLOCH tak „bylo uloženo k ledu“. Co bude dál, je otázkou.


Steve Tucker, známý z MORBID ANGEL, vydá 16. září druhé album své kapely WARFATHER, nazvané „The Grey Eminence“.


Pěvecký veterán Graham Bonnet pracuje na novém albu v rámci GRAHAM BONNET BANDU a sám šéf prozradil, že se na něm po dlouhých letech sejde se svým dávným spoluhráčem z formace ALCATRAZZ, klávesákem Jimmym Waldem.


Zpěvák ALL THAT REMAINS Phil LaBonte potvrdil, že kapela pracuje na svém osmém albu. Nahrát ho chce v průběhu června a července.


Thrashmetalové zrůdy GWAR se chystají i po smrti svého lídra Davea Brockieho vydávat novou muziku. V současnosti prý pracují na svém „nejdivočejší a nejkrvelačnějším“ albu.


Metaloví technici REVOCATION vydají 22. července albovou novinku „Great Is Our Sin“. Poslechněte si z ní první song „Communion“.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace