Nový Spark
venku od 30. října
CITRON přichází s klipem "Máme ruce nad hlavou"

CITRON přichází s klipem "Máme ruce nad hlavou"

Do horkého léta servíruje heavy legenda CITRON klip k novodobému hitu „Máme ruce nad hlavou“. V chytlavé skladbě frontmana Ládi Křížka autorovi zdařile sekunduje zpěvačka Tanja a hlavně zástupy nadšených fanoušků.

Klip má tři dějové osy – v baru, na ulici, na koncertě. Hlavním cílem videa bylo do lidí napumpovat co největší dávku pozitivní energie. Jak upřesňuje kapelník Radim Pařízek, písničku pro klip si v podstatě vybrali sami fanoušci.

„Písnička "Máme ruce nad hlavou" vyšla na našem letošním EP "Valašský věk". Hned od prvního zahrání na společném turné s Tublatankou měla skladba u fanoušků neskutečný ohlas. Díky jednoduchému refrénu si to s námi zpívaly mnohdy vyprodané haly. Lidé pak za mnou po koncertě chodili a říkali, že to je bomba, že je to jasný hit,“ popisuje oblíbenost songu Pařízek.


Citron atraktivitu písničky ještě vygradoval tím, že během její produkce se přímo na pódiu přidávají ke kapele nadšené fanynky. „Holky nám teď na koncertě v podstatě stojí v řadách u vstupu na pódium a čekají, až je vyzveme k nám nahoru a budou moct si s námi song zazpívat,“ uzavírá Radim. Kapela tak zbytečně neváhala a pro svůj nový hit natočila i video.

Video se natáčelo na konci června v Ostravě. Autorsky je pod ním podepsaný David Havlena (HDart), který v minulosti s kapelou spolupracoval například na klipu k písničce „Rebelie rebelů“. Tentokrát ale do děje vtáhl i samotné fanoušky Citronu, který už začal chystat novou desku, nástupce alba „Rebelie rebelů“ z roku 2016.

Nový Spark
venku od 30. října
Kalendář akcí
30.10. LIVESTREAM PUSCIFER
31.10. LIVESTREAM MOONSPELL
31.10. LIVESTREAM CODE ORANGE
05.11. Nick Cave Alone at Alexandra Palace v kinech
05.11. LIVESTREAM PARADISE LOST
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
18.12. LIVESTREAM TRANS SIBERIAN ORCHESTRA
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
A co FAKKER!?