Nový Spark
venku od 2. října
CITRON přichází s klipem "Máme ruce nad hlavou"

CITRON přichází s klipem "Máme ruce nad hlavou"

Do horkého léta servíruje heavy legenda CITRON klip k novodobému hitu „Máme ruce nad hlavou“. V chytlavé skladbě frontmana Ládi Křížka autorovi zdařile sekunduje zpěvačka Tanja a hlavně zástupy nadšených fanoušků.

Klip má tři dějové osy – v baru, na ulici, na koncertě. Hlavním cílem videa bylo do lidí napumpovat co největší dávku pozitivní energie. Jak upřesňuje kapelník Radim Pařízek, písničku pro klip si v podstatě vybrali sami fanoušci.

„Písnička "Máme ruce nad hlavou" vyšla na našem letošním EP "Valašský věk". Hned od prvního zahrání na společném turné s Tublatankou měla skladba u fanoušků neskutečný ohlas. Díky jednoduchému refrénu si to s námi zpívaly mnohdy vyprodané haly. Lidé pak za mnou po koncertě chodili a říkali, že to je bomba, že je to jasný hit,“ popisuje oblíbenost songu Pařízek.


Citron atraktivitu písničky ještě vygradoval tím, že během její produkce se přímo na pódiu přidávají ke kapele nadšené fanynky. „Holky nám teď na koncertě v podstatě stojí v řadách u vstupu na pódium a čekají, až je vyzveme k nám nahoru a budou moct si s námi song zazpívat,“ uzavírá Radim. Kapela tak zbytečně neváhala a pro svůj nový hit natočila i video.

Video se natáčelo na konci června v Ostravě. Autorsky je pod ním podepsaný David Havlena (HDart), který v minulosti s kapelou spolupracoval například na klipu k písničce „Rebelie rebelů“. Tentokrát ale do děje vtáhl i samotné fanoušky Citronu, který už začal chystat novou desku, nástupce alba „Rebelie rebelů“ z roku 2016.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace