Nový Spark
venku od 1. července
CITRON přichází s klipem "Máme ruce nad hlavou"

CITRON přichází s klipem "Máme ruce nad hlavou"

Do horkého léta servíruje heavy legenda CITRON klip k novodobému hitu „Máme ruce nad hlavou“. V chytlavé skladbě frontmana Ládi Křížka autorovi zdařile sekunduje zpěvačka Tanja a hlavně zástupy nadšených fanoušků.

Klip má tři dějové osy – v baru, na ulici, na koncertě. Hlavním cílem videa bylo do lidí napumpovat co největší dávku pozitivní energie. Jak upřesňuje kapelník Radim Pařízek, písničku pro klip si v podstatě vybrali sami fanoušci.

„Písnička "Máme ruce nad hlavou" vyšla na našem letošním EP "Valašský věk". Hned od prvního zahrání na společném turné s Tublatankou měla skladba u fanoušků neskutečný ohlas. Díky jednoduchému refrénu si to s námi zpívaly mnohdy vyprodané haly. Lidé pak za mnou po koncertě chodili a říkali, že to je bomba, že je to jasný hit,“ popisuje oblíbenost songu Pařízek.


Citron atraktivitu písničky ještě vygradoval tím, že během její produkce se přímo na pódiu přidávají ke kapele nadšené fanynky. „Holky nám teď na koncertě v podstatě stojí v řadách u vstupu na pódium a čekají, až je vyzveme k nám nahoru a budou moct si s námi song zazpívat,“ uzavírá Radim. Kapela tak zbytečně neváhala a pro svůj nový hit natočila i video.

Video se natáčelo na konci června v Ostravě. Autorsky je pod ním podepsaný David Havlena (HDart), který v minulosti s kapelou spolupracoval například na klipu k písničce „Rebelie rebelů“. Tentokrát ale do děje vtáhl i samotné fanoušky Citronu, který už začal chystat novou desku, nástupce alba „Rebelie rebelů“ z roku 2016.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace