Nový Spark
venku od 30. října
CITRON přichází s klipem "Máme ruce nad hlavou"

CITRON přichází s klipem "Máme ruce nad hlavou"

Do horkého léta servíruje heavy legenda CITRON klip k novodobému hitu „Máme ruce nad hlavou“. V chytlavé skladbě frontmana Ládi Křížka autorovi zdařile sekunduje zpěvačka Tanja a hlavně zástupy nadšených fanoušků.

Klip má tři dějové osy – v baru, na ulici, na koncertě. Hlavním cílem videa bylo do lidí napumpovat co největší dávku pozitivní energie. Jak upřesňuje kapelník Radim Pařízek, písničku pro klip si v podstatě vybrali sami fanoušci.

„Písnička "Máme ruce nad hlavou" vyšla na našem letošním EP "Valašský věk". Hned od prvního zahrání na společném turné s Tublatankou měla skladba u fanoušků neskutečný ohlas. Díky jednoduchému refrénu si to s námi zpívaly mnohdy vyprodané haly. Lidé pak za mnou po koncertě chodili a říkali, že to je bomba, že je to jasný hit,“ popisuje oblíbenost songu Pařízek.


Citron atraktivitu písničky ještě vygradoval tím, že během její produkce se přímo na pódiu přidávají ke kapele nadšené fanynky. „Holky nám teď na koncertě v podstatě stojí v řadách u vstupu na pódium a čekají, až je vyzveme k nám nahoru a budou moct si s námi song zazpívat,“ uzavírá Radim. Kapela tak zbytečně neváhala a pro svůj nový hit natočila i video.

Video se natáčelo na konci června v Ostravě. Autorsky je pod ním podepsaný David Havlena (HDart), který v minulosti s kapelou spolupracoval například na klipu k písničce „Rebelie rebelů“. Tentokrát ale do děje vtáhl i samotné fanoušky Citronu, který už začal chystat novou desku, nástupce alba „Rebelie rebelů“ z roku 2016.

Nový Spark
venku od 30. října
Kalendář akcí
14.11. INGESTED, WITHIN DESTRUCTION, SIGNS OF THE SWARM, DISTANT
14.11. Sacred Reich
15.11. Mayhem, Gaahls Wyrd, Gost
17.11. Amon Amarth
18.11. LIONHEART, DEEZ NUTS, KUBLAI KHAN, OBEY THE BRAVE, FALLBRAWL
19.11. Weshley Arms, Glorious Sons
19.11. IMPERICON NEVER SAY DIE! TOUR
20.11. BLACK STAR RIDERS, DIAMOND HEAD
20.11. QUEENSRŸCHE, FIREWIND, DARK SKY CHOIR
21.11. Leprous, Port Noir
A co FAKKER!?