Nový Spark
venku od 1. července
Corey Taylor lituje, že se nemohl připojit k ANTHRAX

Corey Taylor lituje, že se nemohl připojit k ANTHRAX

Frontman SLIPKNOT a STONE SOUR dostal před více než deseti lety nabídku podílet se na novém albu thrashové legendy. Jeho vydavatelská firma ovšem učinila všemu přítrž, což dodneška zpěvák těžce kouše.

„Vzniklo to tak, že jsme jen tak nezávazně vtipkovali před jednou akustickou show v New Yorku, o možnosti zpívat s ANTHRAX. Jenže najednou jsme se přestali smát. Celá věc začínala dostávat konkrétnější obrysy, už jsem byl pomalu na cestě do Chicaga za Charliem (Benantem) a Scottem (Ianem), když mi volal člověk z Roadrunner Records, že si label nepřeje moje aktivity mimo SLIPKNOT,“ uvedl Taylor.

A dodal: „Nebylo to tak, že bych chtěl nějak upozadit SLIPKNOT. Ale hraní s ANTHRAX mě lákalo, a vydavatelství mi pěkně hnulo žlučí. Cítil jsem se zahnaný do kouta." ANTHRAX nakonec natočili nové album až v roce 2011 opět s Joeym Belladonou, SLIPKNOT vydali svoje „All Hope Is Gone” o tři roky dříve.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace