Nový Spark
venku od 30. srpna
Fresh Blood se blíží, již 31. 3. – speciální hostitel TRAKTOR veze velkou scénu

Fresh Blood se blíží, již 31. 3. – speciální hostitel TRAKTOR veze velkou scénu

Jako speciální hostitel finále Spark Fresh Blood se představí rockeři TRAKTOR. Do KD Gerbera přivezou velkou scénu a pyro efekty. TRAKTOR vzkazuje všem fans, ať se přijdou podívat i finalisty soutěže.Jste na scéně už nějaký ten pátek, jak vnímáte domácí mladou scénu?
Samozřejmě sleduji jak zahraniční, tak i domácí scénu a výborných mladých kapel je tady opravdu hodně. Mnohým samozřejmě chybí to nejdůležitější, a to je vydržet, protože ovoce se neurodí ze dne na den a málokdy po první nebo druhé desce. Mam vždy velkou radost, když slyším mladé kluky, kteří mají zmáknuté své nástroje. Fandím všem, kteří s pokorou jedou naplno a dávají to s úsměvem. Jmenovat nebudu, ale par favoritu mam.

Co všechno můžou lidi očekávat od show TRAKTOR v Českých Budějovicích?
Do Českých Budějovic povezeme velkou scénu a samozřejmě nebudou chybět ani vizuální či pyro efekty. Co se týče našeho programu, tak zařadíme průřez posledních 3 alb. Těšíme se moc!

Nedávno jste vydali živé DVD, co na něm všechno je?
Ano 23.2. nám vyšlo DVD Prach a vzduch, které jsme natáčeli na koncerte v ostravské Bonver Aréně. Je tam myslím 20 kusu a da se říct, že je to asi takový vyber toho nejlepšího, co jsme zatím vyplodili. Digipack obsahuje ještě 2CD, tedy audio záznam ze stejného koncertu. Myslím, že se počin povedl a svědčí o tom i mimořádná dosavadní prodejnost.


Éterem jdou zprávy o novém albu, můžete je potvrdit a případně uvést bližší informace?
Jasně, měli jsme dva a půl měsíce koncertní pauzu a zalezli jsme do našeho domácího studia a tvořili novy materiál. Dle mého názoru se dařilo, protože z toho vylezlo 12 písní. Do září se s tímto materiálem chceme pomazlit a třeba ještě nějaký skladby přibydou. Natáčeni bude probíhat cely podzim, aby když vše půjde, jak má, tak se nove CD objeví na pultech před Vánocemi. Ještě prozradím, že tematicky a obsahově nás tenhle počin hodně baví.

Spark Fresh Blood proběhne 31. 3. v KD Gerbera v Českých Budějovicích. Vstupenky jsou k dostání zde nebo na místě.

S TRAKTOREM jsme ve Sparku pořídili na podzim rozhovor. Pokud byste si jej chtěli přečíst, mrkněte do našeho e-shopu.

Nový Spark
venku od 30. srpna
Kalendář akcí
19.09. BETRAYING THE MARTYRS, UNDERSIDE, SHREZZERS
21.09. Overkill, Destruction, Flotsam & Jetsam, Rezet
21.09. Tattoo Grand Prix
21.09. Deafheaven & Touché Amoré, Portrayal Of Guilt
23.09. MISÞYRMING, DARVAZA & VORTEX OF END
23.09. Rivers of Nihil, Black Crown, Initiate, MOL, Orbit Culture
24.09. FÖLLAKZOID
25.09. Magic sword
27.09. STROMBOLI
28.09. Protector, Lahar, Mörkhimmel
A co FAKKER!?