Nový Spark
venku od 1. března
Fresh Blood se blíží, již 31. 3. – speciální hostitel TRAKTOR veze velkou scénu

Fresh Blood se blíží, již 31. 3. – speciální hostitel TRAKTOR veze velkou scénu

Jako speciální hostitel finále Spark Fresh Blood se představí rockeři TRAKTOR. Do KD Gerbera přivezou velkou scénu a pyro efekty. TRAKTOR vzkazuje všem fans, ať se přijdou podívat i finalisty soutěže.Jste na scéně už nějaký ten pátek, jak vnímáte domácí mladou scénu?
Samozřejmě sleduji jak zahraniční, tak i domácí scénu a výborných mladých kapel je tady opravdu hodně. Mnohým samozřejmě chybí to nejdůležitější, a to je vydržet, protože ovoce se neurodí ze dne na den a málokdy po první nebo druhé desce. Mam vždy velkou radost, když slyším mladé kluky, kteří mají zmáknuté své nástroje. Fandím všem, kteří s pokorou jedou naplno a dávají to s úsměvem. Jmenovat nebudu, ale par favoritu mam.

Co všechno můžou lidi očekávat od show TRAKTOR v Českých Budějovicích?
Do Českých Budějovic povezeme velkou scénu a samozřejmě nebudou chybět ani vizuální či pyro efekty. Co se týče našeho programu, tak zařadíme průřez posledních 3 alb. Těšíme se moc!

Nedávno jste vydali živé DVD, co na něm všechno je?
Ano 23.2. nám vyšlo DVD Prach a vzduch, které jsme natáčeli na koncerte v ostravské Bonver Aréně. Je tam myslím 20 kusu a da se říct, že je to asi takový vyber toho nejlepšího, co jsme zatím vyplodili. Digipack obsahuje ještě 2CD, tedy audio záznam ze stejného koncertu. Myslím, že se počin povedl a svědčí o tom i mimořádná dosavadní prodejnost.


Éterem jdou zprávy o novém albu, můžete je potvrdit a případně uvést bližší informace?
Jasně, měli jsme dva a půl měsíce koncertní pauzu a zalezli jsme do našeho domácího studia a tvořili novy materiál. Dle mého názoru se dařilo, protože z toho vylezlo 12 písní. Do září se s tímto materiálem chceme pomazlit a třeba ještě nějaký skladby přibydou. Natáčeni bude probíhat cely podzim, aby když vše půjde, jak má, tak se nove CD objeví na pultech před Vánocemi. Ještě prozradím, že tematicky a obsahově nás tenhle počin hodně baví.

Spark Fresh Blood proběhne 31. 3. v KD Gerbera v Českých Budějovicích. Vstupenky jsou k dostání zde nebo na místě.

S TRAKTOREM jsme ve Sparku pořídili na podzim rozhovor. Pokud byste si jej chtěli přečíst, mrkněte do našeho e-shopu.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
05.05. HELLOWEEN
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace