Nový Spark
venku od 1. prosince

Geoff Tate plánuje završit trilogii „Operation: Mindcrime“

Geoff Tate, bývalý zpěvák QUEENSRŸCHE, zamýšlí završit trilogii „Operation: Mindcrime“. Jméno QUEENSRŸCHE už sice na základě vyrovnání se svými někdejšími spoluhráči nebude moct po skončení aktuálního rozlučkového turné používat, se svými současnými spoluhráči, s nimiž hraje právě materiál z obou dílů zásadního metalového konceptu, však hodlá pokračovat pod názvem OPERATION: MINDCRIME. Nahrát třetí díl, který příběh završí, mají v plánu v září.

„Snažil jsem se ten příběh zeštíhlit a nakonec jsem se dostal na sedmatřicet nápadů, které potřebují zpodobnit, aby ho završily. Věděl jsem, že jedna deska na to stačit nebude a že to musí být trilogie,“ vysvětluje Tate. Vydat by chtěl třetí „Operation: Mindcrime“ příští rok na jaře.

Doplňme, že aktuálně ho v sestavě doplňují následující muži: bývalí spolupracovníci z QUEENSRŸCHE Kelly Gray (kytara, baskytara) a Randy Gane (klávesy), bývalý bubeník AC/DC a DIO Simon Wright a basák Rudy Sarzo, který má rovněž zkušenosti například od Ronnieho Jamese Dia.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace