Nový Spark
venku od 2. května
IRON MAIDEN si to rozdali s fotbalovou Slavií pro dobrou věc

IRON MAIDEN si to rozdali s fotbalovou Slavií pro dobrou věc

IRON MAIDEN měli během svého pobytu v Česku nabitý program nejen muzikantsky. Vlezlo se do něj i přátelské fotbalové utkání Iron Maiden FC, jemuž je kapitánem nadšený fotbalový fanda Steve Harris, proti výběru SK Slavia Praha.

IRON MAIDEN na Sparkshopu

Do metalového dresu se po bok sedmašedesátiletého Harrise oblékli například bývalý skotský reprezentant a legenda Blackburnu Rovers Colin Hendry anebo náš Karel Poborský. Jeho vrstevníci a kamarádi ze stříbrného Eura 1996, Vladimír Šmicer a Patrik Berger, nastoupili pro změnu na straně Sešívaných.

První mač aktuální Mejdní sezony nakonec ovládli černí v poměru 10:6 a nejenže se zúčastnění dobře pobavili a rozptýlili, ještě podpořili dobrou věc. Z charitativního duelu totiž vzešla speciální kolekce slávistických dresů a mikin podepsaná všemi členy IRON MAIDEN, které jsou v současnosti k mání v aukci . Výtěžek z ní poputuje Terezce Němečkové, která trpí dětskou mozkovou obrnou, a potřebuje příspěvek na bezbariérovou rekonstrukci koupelny a WC.


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
11.07. MASTERS OF ROCK
29.07. SCORPIONS
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
03.10. VOYAGER
12.10. KISSIN'DYNAMITE
24.10. WITHIN TEMPTATION
25.10. ARCH ENEMY, IN FLAMES
26.10. POWERWOLF, HAMMERFALL, WIND ROSE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace