Nový Spark
venku od 2. května
James Hetfield z METALLICY se po 25 letech manželství rozvádí

James Hetfield z METALLICY se po 25 letech manželství rozvádí

Zpěvák nejslavnější metalové kapely světa požádal o rozvod. S manželkou Francescou spolu byli přes dvě desetiletí.

Podle zdrojů blízkých bývalému páru je rozvod v jednání už od začátku tohoto roku. Hetfield se s Francescou seznámil v roce 1992 a manželé jsou od roku 1997. I když spolu již nebydlí, jsou stále v kontaktu, protože společně vychovávají tři děti – dcery Cali (20) a Marcellu (16) a syna Castora (18).

Možná i náročným životním obdobím byly způsobené zpěvákovy nedávné psychické problémy. Letos v květnu vyjádřil veřejně své emoce při koncertu METALLICY v Brazílii, když publiku přiznal, že se před vystoupením „cítil poněkud nejistě“. Již v minulosti otevřeně hovořil o svých bojích se závislostí, úzkostmi a nízkým sebevědomím. Naposledy loni na podzim, když diskutoval o proměně, kterou musel projít, aby úspěšně odehrál turné METALLICY k eponymní desce z roku 1991, která je jednou z nejprodávanějších nahrávek všech dob.

Hetfield se dříve vyjádřil, že mu v mnohém pomohla právě jeho manželka Fran, která s ním konstruktivně a trpělivě řešila jeho problémy. Podle jeho slov mu pomohla dospět v době, kdy se dostal za hranu, a následně se styděl za své dřívější problémy se zvládáním vzteku a za destruktivní sklony způsobené jeho závislostí na alkoholu. Od roku 2002 zpěvák a kytarista úplně abstinuje.

Rozsáhlý merch METALLICY najdete na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
02.11. GUANO APES
14.11. BETH HART
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace