Nový Spark
venku od 1. listopadu
Je libo nějaký lidský orgán od CANNIBAL CORPSE?

Je libo nějaký lidský orgán od CANNIBAL CORPSE?

Už 16. dubna vyšlou CANNIBAL CORPSE do světa novou fošnu „Violence Unimagined“. V pořadí patnácté studiové dílo vyjde u labelu Metal Blade. Jako první ukázka vylezla začátkem února skladba „Inhumane Harvest“, kterou teď deathoví zabijáci opatřili brutálním videem.

„Inhumane Harvest“ popisuje prostředí jedné z nejodpornějších kriminálních činností – obchodu s lidskými orgány. Již text sám o sobě byl dostatečně obrazný, ovšem s novým klipem dostává zcela nový rozměr brutality. „Inhumane Harvest“ nám dává nahlédnout do jedné z nejhorších sfér organizovaného zločinu. Zoufalí kupci platí vysoké částky za nezbytnou transplantaci orgánů, aby zachránili sebe nebo své blízké před jistou smrtí. V kriminálních kruzích jde o velmi lukrativní obchod,“ říká kytarista Rob Barrett.

Hojnost krve a obnažené lidské tkáně jsou pro CANNIBAL CORPSE typické. Naopak novinkou je angažmá kytaristy Erika Rutana na plný úvazek. Dlouholetý kapelní producent se v roce 2019 stal nejprve součástí jejich koncertního line-upu poté, co dosavadní pán strun Pat O'Brien skončil za podivných okolností v rukou policie.


„Myslím, že nejzřetelnějším rozdílem této desky oproti předchozímu počinu je přítomnost Erika. Napsal tři kompletní písně a do kapely zapadl velmi přirozeně. Styl jeho tvorby a hra na kytaru skupinu osvěžily,“ komentuje baskytarista Alex Webster.

Album si už teď můžete předobjednat na našem Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
26.11. VIO-LENCE, XENTRIX, WHIPLASH, ARTILLERY
26.11. SONATA ARCTICA, ELEINE
02.12. CHRIS BAY
03.12. WINTER MASTERS OF ROCK
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
09.12. ARSTÍDIR
09.12. LEAVE'S EYES
10.12. URIAH HEEP
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. CROBOT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace