Nový Spark
venku od 2. dubna
METALLICA v srpnu zamíří do českých kin, kde fanoušci uvidí dva odlišné koncerty ve dvou dnech

METALLICA v srpnu zamíří do českých kin, kde fanoušci uvidí dva odlišné koncerty ve dvou dnech

Slovutná metalová formace Metallica vydala v polovině dubna napjatě očekávané album „72 Seasons“ a už v rámci speciální a úspěšné kinopremiéry ohlásili, že fanoušky čeká další exkluzivní záležitost. Nyní už se ví, o co půjde. Do kin po celém světě, a ta česká nevyjímaje, půjdou v podobě přenosu oba dva koncerty, které kapela odehraje v Arlingtonu v Texasu. Dva koncerty s odlišným setlistem budou v kinech pod názvem Metallica: M72 World Tour Live From Arlington, TX – A Two Night Event ke zhlédnutí pouze v termínech 19. a 21. srpna.

Ačkoliv má Metallica čerstvě vydané nové album 72 Seasons, aktuální světové turné ani zdaleka není pouze o něm. Jedna z největších metalových kapel všech dob totiž v každém městě odehraje dva koncerty, které jsou spíše připomínkou a oslavou jejich více než čtyřicetileté kariéry. Zazní tak písně napříč celou diskografií, od debutu Kill ‘Em All z roku 1983 až po čerstvou novinku. Muzikanti zaručují, že se ve dvou večerech nebude žádná ze skladeb opakovat. Celkem jich ve dvou večerech zazní přes třicet, zásadní hity i archivní poklady, na které už dlouhá léta nedošlo. Fanoušek Metallicy by tak neměl vynechat ani jeden večer.

Koncerty se navíc odehrávají na nově navrženém kruhovém pódiu, které umožní fanouškům být doslova na dosah ruky od svým idolů a v centru dění. Diváci tak mají kompletní 360° pohled na celý koncert. A to nejen naživo, ale i v rámci kinopřenosu, který si uchová dynamiku živého vystoupení a doplní ji o skvělý zvuk a netradiční úhly pohledu. Uvrhne vás přímo do akce, ať už jste kdekoliv.

METALLICA na Sparkshopu

Vstupenky na oba dva od základu odlišné přenosy v termínech 19. a 21. srpna 2023, už jsou v prodeji. Metallica: M72 World Tour Live From Arlington, TX – A Two Night Event distribuuje do českých kin společnost Aerofilms.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace