Nový Spark
venku od 1. prosince

NINE INCH NAILS: DEVÍTIPALCOVÉ HŘEBÍKY ROZDUNĚLY KARLÍNSKÉ FÓRUM

Ve středu sál pokřtily tři tisícovky fanoušků v doprovodu předkapely COLD CAVE, kteří společně s NINE INCH NAILS zakončili turné, které v Praze sklidilo veliký úspěch.

Sál karlínského Fora doslova voněl novotou, na první pohled příchozí upoutala široká stage doplněná o promítací plátna. Dvě patra ochozů skýtala dostatek prostoru pro kvalitní výhled. Dovolím si tvrdit, že tento velmi funkčně zrekonstruovaný prostor plnohodnotně nahradí již několik let zavřený Abaton.

NICH IN NAILS předcházeli COLD CAVE v zastoupení zpěváka Wasle Eisolda a Amy Lee. Jejich velmi zdařený synthpop mě pocitově dobře naladil na následující show, neboť obě kapely k sobě mají, co do tvorby, velmi blízko. Poslouchali se dobře, ale popravdě řečeno mě bavili první tři písničky, pak už mi přišli dost monotóní. Na stagi se mimo promítání vcelku nic nedělo.

"Hřebíky" v čele s Trentem Renzorem s každou písní nabíraly na otáčkách, ačkoli jsem chvílemi pochybovala, jestli mi ještě servírují industriální rock, prvotřídní bubenická sóla mě dostatečně uchlácholila. Perfektně tak dotáhla pohodu, kterou NINE INCH NAILS rozdávali ve velkém a navíc pulzulovala tělem ještě dlouho po skončení. Více než dvouhodinová nálož, doplněná o perfektní světelnou show, zrelaxovala nejen mé ušní bubínky. Není proto divu, že po strop vyprodaný sál, fanoušci opouštěli uspokojeni.

Kamila Ungerová

www.nin.com

@Facebook: NIN official

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace