Nový Spark
venku od 1. února
Nové album ANTHRAX už příští rok?

Nové album ANTHRAX už příští rok?

Kytarista thrashmetalové mašiny ANTHRAX Scott Ian se vyjádřil k budoucím plánům kapely. I když se americká pětice soustředí hlavně na nadcházející rozsáhlé turné, skladby na nové album má prý hotové. Teď se jen brzy dostat do studia…

ANTHRAX na Sparkshopu

„Skladby máme hotové a můžu říct jen to, že do studia půjdeme, až budeme připraveni, což doufám bude už letos. Byl bych rád, kdyby to bylo co nejdříve. Myslím, že máme skvělé songy a fanoušci budou spokojení,“ říká Ian o nahrávání nových písní, které by se měly objevit na nástupci alba „For All Kings“ z roku 2016.

ANTHRAX začali na nových skladbách pracovat už v roce 2019, ještě před nástupem covidu. Když pak svět zasáhla pandemická krize, jejich práce ustala, protože se členové kapely nemohli osobně sejít. Nové album bude tedy částečně pojednávat o časech a pocitech, které skupina za dobu vzniku desky prožívala – strach z pandemie a osamocení.

Kapela měla minulý rok vyrazit na turné ke svému 40. výročí na scéně, ale kvůli covidu bylo vše přesunuto na letošek. Scott Ian se tak směje, že své 40. výročí ANTHRAX oslaví ve 41. roce své existence. V létě si dají štaci společně s HATEBREED a BLACK LABEL SOCIETY po Severní Americe a pak zavítají k nám do Evropy. 29. října zahrají v brněnském Sono Centru s předkapelou MUNICIPAL WASTE.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
22.02. DEPECHE MODE
23.02. PERSEFONE, HYPNO5E, STELLAR CIRCUITS, ad.
23.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
24.02. DEPECHE MODE
24.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
24.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace