Nový Spark
venku od 2. května
Ostrava v plamenech 2016 představuje první hvězdu – WITHIN TEMPTATION

Ostrava v plamenech 2016 představuje první hvězdu – WITHIN TEMPTATION

Mezinárodní rockový festival Ostrava v plamenech pokračuje svým třetím ročníkem v obvyklém prázdninovém termínu. První srpnová sobota tentokrát vychází na 6.srpna. Přesně v duchu předchozích dvou ročníků pokračují organizátoři v zavedeném modelu – 7 kapel, z nichž každá představí svůj koncertní program v plné délce, tedy žádná obligátní festivalová best of.

Loňská účast více než 4.000 fanoušků nejen z celého Česka, ale také ze Slovenska, Polska, Maďarska, Rakouska a Něměcka opět potvrdila, že rockový open air festival má v Ostravě své místo. První potvrzenou kapelou je nizozemská symfonicko – metalová kapela sdružená kolem krásné Sharon den Adel. WITHIN TEMPTATION patří nejrespektovanějším metalovým kapelám Evropy, která slaví úspěchy take v USA a Japonsku. Aktuální album Hydra vyšlo loni 31. ledna. Okamžitě se vyšvihlo mezi celosvětově nejprodávanější alba loňského roku a v České Republice se stalo dokonce nejprodávanějším albem vůbec.

Mezi největší hity z něj se řadí duet "Whole world is watching", který dokonce existuje ve 2 verzích - jedna s Dave Pirnerem, frontmanem amerických Soul Asylum a Piotrem Roguckim z polské kapely Coma a také "Paradise (What about us?)" s Tarjou Turunen. Koncerty WITHIN TEMPTATION jsou známé nejen fantastickou muzikou, ale také skvělou vizuální show, kterou ve své kompletní podobě přivezou také do Ostravy.

Vstupenky jdou do prodeje v limitované edici 1000 kusů v pátek 13. listopadu za 590 korun. Cena platí pouze do vyprodání. K dostání budou na www.ostravavplamenech.cz a v Infostánku OC Futurum na Novinářské ulici v Ostravě - Mariánských horách

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace