Nový Spark
venku od 2. října
Ostrava v plamenech se přesouvá na rok 2021

Ostrava v plamenech se přesouvá na rok 2021

Neříká se nám to lehce, ale nastává to, co většina z nás tušila a očekávala. Letošní 7.ročník festivalu Ostrava v plamenech se neuskuteční. Opatření spojená s koronavirovou krizí nám bohužel neumožní OVP realizovat.

Je nám to moc líto a zřejmě si dokážete představit ten pocit marnosti po téměř roční intenzivní prací, kterou jsme věnovali letošnímu ročníku OVP.

Dobrou zprávou je, že se se nevzdáváme a intenzivně pracujeme na příštím ročníku OVP, který se uskuteční uprostřed příštího léta, jak jsme zvyklí. V jednání jsou sobotní termíny 31.července nebo 7.srpna 2021. Který z uvedených 2 sobot to bude bychom měli vědět v nejbližších týdnech. Budeme Vás neprodleně informovat.

V tuto chvíli vše nasvědčuje tomu, že se nám podaří celý stávající program zachovat a přesunout na příští rok. Samozřejmě to není lehký úkol, protože většina kapel už měla na příští rok jiné plány, nicméně vše směřuje ke zdárnému konci.

Vstupenky na letošní OVP si prosím ponechte a dobře uschovejte. Zůstávají v platnosti na příští ročník. Spousta z Vás se ptáte, jak byste mohli OVP podpořit, za což Vám hrozně moc děkujeme a Vaší podpory si vážíme. Nejlépe nám vyjádříte podporu tím, že si dál budete kupovat vstupenky na OVP 2021.

Můžeme vám slíbit, že když Vás bude víc než očekáváme, všechny příjmy navíc budeme investovat do rozvoje OVP, aby vás to u nás ještě více bavilo a cítili jste se s námi ještě lépe.

Zůstaňte s námi a buďte zdrávi.

Metalu zdar!

Za pořadatelský team Petr Šiška a Patrik Kohut

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace