Nový Spark
venku od 3. června
Překvapí METALLICA na titulce květnového čísla?

Překvapí METALLICA na titulce květnového čísla?

Obálka květnového Sparku nejspíš nepřekvapí. METALLICA vydala nové album a je tak načase otevřít věčnou debatu. Na jedné z jejich stran jsou fanoušci, kteří na kapelu nedají dopustit, na té druhé posluchači, kteří jí vyčítají stagnaci, zapouzdření ve vlastním stylu, zpomalení a vyměknutí. Je však nadevše jasné, že METALLICA žije ve svém vlastním světě, do kterého nahlížíme hned na deseti stránkách, jejichž součástí je i jeden – troufáme si říct ne až tak čekaný – rozhovor, a k tomu jsme jako bonus zařadili bývalého baskytaristu Jasona Newsteda mezi Rockové mohykány. Recenze pak je samozřejmostí a plakáty dilematem – METALLIKU totiž najdete na obou stranách megaposteru.

Krom toho se však v aktuálním čísle můžete těšit na rozhovory s BURNING WITCHES, THE 69 EYES, A. A. Williams nebo Kenny Wayne Shepherdem, z českých jmen se dostává na PANOPTIKO, FORREST JUMP, Prothea v Deep Look Inside a Oldu Říhu v Ušním průplachu.

Po dubnovém rozhovoru k novému albu HOLY MOSES Vláďa Třískala se Sabinou Classen načínají obsáhlejší vyprávění v rámci rubriky Old School Memories, na pokračování je též povídání s renomovaným producentem Billem Metoyerem či blackmetalové putování po zemích severských.


Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
18.08. MISERY SIGNALS, RENOUNCED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace