Nový Spark
venku od 3. ledna
Skladby na nové album KORN jsou hotové

Skladby na nové album KORN jsou hotové

KORN dokončili psaní nového alba. Frontman Jonathan Davis to potvrdil magazínu Kerrang s tím, že pokračování počinu „The Nothing“ z roku 2019 kompletně vzniklo v čase pandemie.

Pro nu metalovou legendu nešlo o jednoduchý proces, jelikož členové jsou rozeseti po různých částech Kalifornie a Nashvillu. „Považuju za dílo boží, že jsme byli schopni se sejít a společně něco udělat. Vyžadovalo to velmi pečlivé plánování. Jsem si jistý, že s ohledem na pandemii bude v nejbližší době vycházet mraky nové hudby,“ nechal se slyšet Jonathan Davis.

Mimo ohlášení nového materiálu, jenž by se měl stát čtrnáctou studiovou nahrávkou v jejich diskografii, mají za sebou KORN monumentální live stream nazvaný příhodně „Monumental“. V červenci by se měl kvintet objevit na Upheaven festivalu v Michiganu po boku Roba Zombieho a v říjnu, pokud to situace dovolí, vypukne společné tour se SYSTEM OF A DOWN a FAITH NO MORE.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace