Nový Spark
venku od 1. února
Ti nejlepší! Podívejte se na trailer k 50dílnému seriálu o QUEEN

Ti nejlepší! Podívejte se na trailer k 50dílnému seriálu o QUEEN

QUEEN ohlásili velkolepou 50dílnou sérii „The Greatest“, jež představí to nejlepší z jejich kariéry. Seriál odstartuje v pátek 19. března na YouTube kanálu kapely. Venku je i trailer.

Podle doprovodné zprávy seriál provede diváky prvními koncerty QUEEN v londýnských podnicích Rainbow a Odeon přes obrovské arény po celém světě až k novodobým časům s Adamem Lambertem na místě zpěváka.

Společně s velkolepými záběry z koncertů, zvukovými zkouškami, pohledem do zákulisí a dalšími raritními materiály dostane prostor hlubší rozbor příběhů skrytých za jednotlivými skladbami i celými alby. Zdrojem materiálů budou zejména nevyčerpatelné obrazové archivy kapely a současně dojde k odhalení dříve nezveřejněných záběrů.

„Některé z těchto momentů budou dobře známé, některé vzácné nebo zapomenuté. V některých případech půjde o milníky, jež lámaly rekordy. Vše spojuje obdivuhodný vliv, který si QUEEN drží už pět dekád a který pokračuje dodnes,“ hlásí tiskové materiály k seriálu.

„Příběh QUEEN se nepodobá žádnému jinému,“ říká producent a tvůrce seriálu Simon Lupton, který dříve pracoval na dokumentárních filmech „Queen: Rock the World“, „Queen: Behind the Rhapsody“, „Queen: Days of Our Lives“, „Queen on Fire: Live at the Bowl“ a „Queen Live at Wembley '86“ a dodává: „Doufám, že si fanoušci z celého světa užijí oslavu mnoha mimořádných úspěchů kapely, nadčasových písní a ikonických představení, která nám Freddie, Brian, Roger a John poskytli.“

https://www.sparkshop.cz/puzzle/0/1/kapela:52

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
24.02. DEPECHE MODE
24.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
24.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace