Nový Spark
venku od 1. července
Ti nejlepší! Podívejte se na trailer k 50dílnému seriálu o QUEEN

Ti nejlepší! Podívejte se na trailer k 50dílnému seriálu o QUEEN

QUEEN ohlásili velkolepou 50dílnou sérii „The Greatest“, jež představí to nejlepší z jejich kariéry. Seriál odstartuje v pátek 19. března na YouTube kanálu kapely. Venku je i trailer.

Podle doprovodné zprávy seriál provede diváky prvními koncerty QUEEN v londýnských podnicích Rainbow a Odeon přes obrovské arény po celém světě až k novodobým časům s Adamem Lambertem na místě zpěváka.

Společně s velkolepými záběry z koncertů, zvukovými zkouškami, pohledem do zákulisí a dalšími raritními materiály dostane prostor hlubší rozbor příběhů skrytých za jednotlivými skladbami i celými alby. Zdrojem materiálů budou zejména nevyčerpatelné obrazové archivy kapely a současně dojde k odhalení dříve nezveřejněných záběrů.

„Některé z těchto momentů budou dobře známé, některé vzácné nebo zapomenuté. V některých případech půjde o milníky, jež lámaly rekordy. Vše spojuje obdivuhodný vliv, který si QUEEN drží už pět dekád a který pokračuje dodnes,“ hlásí tiskové materiály k seriálu.

„Příběh QUEEN se nepodobá žádnému jinému,“ říká producent a tvůrce seriálu Simon Lupton, který dříve pracoval na dokumentárních filmech „Queen: Rock the World“, „Queen: Behind the Rhapsody“, „Queen: Days of Our Lives“, „Queen on Fire: Live at the Bowl“ a „Queen Live at Wembley '86“ a dodává: „Doufám, že si fanoušci z celého světa užijí oslavu mnoha mimořádných úspěchů kapely, nadčasových písní a ikonických představení, která nám Freddie, Brian, Roger a John poskytli.“

https://www.sparkshop.cz/puzzle/0/1/kapela:52

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.07. VOIVOD, ACID FORCE
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace