Nový Spark
venku od 2. května
Trocha barevné psychedelie: Kirk Hammett z METALLICY uvádí nový klip

Trocha barevné psychedelie: Kirk Hammett z METALLICY uvádí nový klip

Dnes, 23. dubna, vychází sólové EP „Portals“ Kirka Hammetta z METALLICY. Kytarista si pro nás navíc připravil čerstvý animovaný videoklip ke skladbě „High Plains Drifter“.

Alba i skvělý merch METALLICY na Sparkshopu!

Videoklip zhotovený studiem AWESOME + Modest vytváří neustále se měnící psychedelicky snovou atmosféru, která perfektně doplňuje píseň. Název skladby byl inspirován stejnojmenným westernovým snímkem Clinta Eastwooda z roku 1973, u nás vydaným jako Tulák z širých plání. Hammett ji nesložil přímo pro uvedený film, ale když ji poprvé celou uslyšel, vybavila se mu atmosféra Eastwoodovy klasiky, a tak píseň pojmenoval stejně.

„High Plains Drifter“ vznikla z dvou a půl minutového flamenco kousku, který kytarista složil již dříve, ale do tvorby METALLICY by nezapadl. Ovšem věděl, že jednou jeho čas přijde! A nadešel na desce „Portals“, která překvapivě není vůbec metalová. Cesta od thrash metalu k albu inspirovanému klasickou hudbou, filmovými soundtracky a hororovými snímky prý není vůbec složitá.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
11.07. MASTERS OF ROCK
29.07. SCORPIONS
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
03.10. VOYAGER
12.10. KISSIN'DYNAMITE
24.10. WITHIN TEMPTATION
25.10. ARCH ENEMY, IN FLAMES
26.10. POWERWOLF, HAMMERFALL, WIND ROSE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace