Nový Spark
venku od 2. dubna
VIDEO: NAPALM DEATH - „Dear Slum Landlord“

VIDEO: NAPALM DEATH - „Dear Slum Landlord“

Grindcoroví pionýři NAPALM DEATH momentálně zveřejnili již třetí klip z jejich fantastického „Apex Predator - Easy Meat“ z minulého roku. Tentokrát si vybrali jednu z nejvíce atypických skladeb na albu, a to pohřební „Dear Slum Landlord“. A stejně jako song je video rovněž dystopické a vyobrazuje systematické zotročování veřejnosti. Frontman Mark "Barney" Greenway se k němu vyjádřil takto:

Jde o velice znepokojující song, který je záměrně monotónní, a proto jsme uvážili, že i video by mělo být velice jednoduché. A jsme rádi, že jeho tvůrci pochopili přesně vizi, kterou jsme měli namysli- je jednoduché, skleslé, černobílé a i trochu ponuré, což se hodí k tématice songu, která pojednává o zneužívaní pracovní síly, která se všemi silami snaží, aby zmizela z dohledu veřejnosti.

Mimochodem NAPALAM DEATH jsou nyní na parádním turné po boku MELVINS a MELT BANANA, akorát je škodou, že k nám nedorazí. Jinak kapela již k jejich poslednímu albu vydali dva kvalitně animované klipy, které taktéž můžete omrknout níže. A pokud jste ještě neslyšeli „Apex Predator - Easy Meat“, tak byste si měli ujasnit životní priority.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
13.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
17.04. LORD OF THE LOST
18.04. SLASH MYLES KENNEDY AND THE CONSPIRATORS, MAMMOTH WVH
18.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
19.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
20.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace