Nový Spark
venku od 3. srpna
Wine’n’Roll: Steppenwolf - Born to Be Wild

Wine’n’Roll: Steppenwolf - Born to Be Wild

Poslyšte s námi příběh, který se zrodil ve slunném Španělsku, kde parta rockových fanatiků vyšlechtila vlastní odrůdy vína, které dostaly jména po kultovních hitech nejslavnějších kapel. Jdeme ochutnávat!

Rocková vína seženete exkluzivně u prodejců Karban víno.


Steppenwolf – Born to Be Wild 0,75L

Schválně, kdo z vás věděl, že skladbu „Born to Be Wild“ pouštěla NASA svým astronautům jako budíček? Hymna všech příznivců motorů tak rezonovala až do nadpozemských výšin.

Odrůdy hroznů tvoří 100% Bobal.

Prosté jílovité půdy na západě valencijské provincie v nadmořské výšce 700 metrů. To je domov révy, která navzdory své poloze významně čerpá ze Středomořského vzduchu, a vyvažuje kontinentální klima.

I odrůda „Born to Be Wild“ si poleží třičtvrtě roku v dubových soudcích francouzské a americké provenience. Víno voní po bylinkách, pikantní skořici, má lehký nádech kouře.

Chuť je vyvážená, svěží, s plným tělem. Nezapře třísloviny a dlouhý, nekončící závěr. A co k němu? Rýžové nebo těstovinové pokrmy, ale také maso. A pozor víno je bohaté na antioxidanty a pomáhá metabolizovat tuky.

Nový Spark
venku od 3. srpna
Kalendář akcí
10.08. AIRBOURNE
12.08. ALIEN ANT FARM
13.08. ROCK CASTLE
14.08. MAGMAFEST
15.08. SHOW ME THE BODY
16.08. SPEED
22.08. RED LEATHER
04.09. METAL!!! 2026
04.09. STEVE´N´SEAGULLS
04.09. THE DRESDEN DOLLS
A co FAKKER!?
logo