Nový Spark
venku od 1. října
Wine’n’Roll: THE DOORS a „Light My Fire“

Wine’n’Roll: THE DOORS a „Light My Fire“

Poslyšte s námi příběh, který se zrodil ve slunném Španělsku, kde parta rockových fanatiků vyšlechtila vlastní odrůdy vína, které dostaly jména po kultovních hitech nejslavnějších kapel. Jdeme ochutnávat!

Rocková vína seženete exkluzivně u prodejců Karban víno.


The Doors – Light My Fire 0,75L

Energická píseň, která nikdy neomrzí, vznikla z pera kytaristy Robbyho Kriegera. Měl složit cosi univerzálního, tak použil své oblíbené inspirační zdroje: zemi, vodu, vzduch a OHEŇ!

Odrůdy hroznů tvoří 100% Garnacha Tintorera.

Réva pro tuto značku roste na specificky koncipovaných vinicích do tvaru svisle mřížovaného poháru, který leží na kamenitém podloží v La Font de La Figuera, v srdci valencijské provincie.

Víno, které má intenzivní rudou barvu s tóny fialové, zraje celých devět měsíců v dubových sudech původem z Francie a USA. Zvědavý nos rychle ucítí vůni pečených plodů ostružiníku a závan horských bylin.

Chuť „Light My Fire“ je plná, hutná, všeobjímající a intenzivní. Dokonale se hodí k masitým pokrmům všeho druhu, vydatným těstovinám a hustým polévkám.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace