Nový Spark
venku od 1. září
Wine’n’Roll: THE ROLLING STONES

Wine’n’Roll: THE ROLLING STONES

Poslyšte s námi příběh, který se zrodil ve slunném Španělsku, kde parta rockových fanatiků vyšlechtila vlastní odrůdy vína, které dostaly jména po kultovních hitech nejslavnějších kapel. Jdeme ochutnávat!

Rocková vína seženete exkluzivně u prodejců Karban víno.


The Rolling Stones – Sympathy for the Devil 0,75L

Znáte nejranější moment slavné skladby? Vznikla coby basová linka v rytmu samby v rukou Keitha Richardse jako součást nespoutané improvizace, pro víno je tak jako stvořená.

Odrůdy hroznů tvoří 75% Verdejo a 25% Sauvignon.

„Sympathy for the Devil“ je pěstováno v Toledu na suchých, jílovitých kopcích, které svou drsností zajišťují vínu upřímnost a ekologickou udržitelnost.

Je slámově zbarvené, s tóny zelené a ocelové, má lesklý a krystalický aspekt. Čichové buňky zaregistrují čisté a intenzivní aroma, tropické ovoce jako grapefruity, citrusové plody, nebo balsamico.

Chuť je čerstvá, vyvážená, s hořkostí v těle charakteristickou pro tyto odrůdy. Doporučuje se k rizotu, rybám, mořským plodům a středomořské kuchyni vůbec.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace