Nový Spark
venku od 3. června
Wine’n’Roll: THE ROLLING STONES

Wine’n’Roll: THE ROLLING STONES

Poslyšte s námi příběh, který se zrodil ve slunném Španělsku, kde parta rockových fanatiků vyšlechtila vlastní odrůdy vína, které dostaly jména po kultovních hitech nejslavnějších kapel. Jdeme ochutnávat!

Rocková vína seženete exkluzivně u prodejců Karban víno.


The Rolling Stones – Sympathy for the Devil 0,75L

Znáte nejranější moment slavné skladby? Vznikla coby basová linka v rytmu samby v rukou Keitha Richardse jako součást nespoutané improvizace, pro víno je tak jako stvořená.

Odrůdy hroznů tvoří 75% Verdejo a 25% Sauvignon.

„Sympathy for the Devil“ je pěstováno v Toledu na suchých, jílovitých kopcích, které svou drsností zajišťují vínu upřímnost a ekologickou udržitelnost.

Je slámově zbarvené, s tóny zelené a ocelové, má lesklý a krystalický aspekt. Čichové buňky zaregistrují čisté a intenzivní aroma, tropické ovoce jako grapefruity, citrusové plody, nebo balsamico.

Chuť je čerstvá, vyvážená, s hořkostí v těle charakteristickou pro tyto odrůdy. Doporučuje se k rizotu, rybám, mořským plodům a středomořské kuchyni vůbec.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace