Nový Spark
venku od 3. ledna
XPlaylist: hudba týdne od 11. do 17. 7. 2016

XPlaylist: hudba týdne od 11. do 17. 7. 2016

Sluge, hardcore punk, stoner metal? Všechny tyto styly znamenají 16, ale není to tak úplně pro v červenci i v prosinci neoděné šestnáctky. Lifespan of a Moth, nové album kapely 16 z Los Angeles, je totiž tvrdší, temnější a komplexnější. Obsahuje osm skladeb nahraných Jeffem Forrestem (Cattle Decapitation, The Locust) v Doubletime Recording Studio a vychází u Relapse Records.

Nahrávka Drool Sucker byla natočena ve stodole s Grahamem Walshem (Viet Cong, Metz, Alvvays) a Brianem Borcherdtem (Holy Fuck) a i díky tomu čekejte od dreampopových Kanaďanů No Joy perfektní přenos energie z živých vystoupení a to včetně emotivního vokálu zpěvačky Jasamine.

Dynamická super posthardcoreová skupina Orbs (foto) se na albu Past Life Regression věnuje tématům reinkarnace, smrti a životním obtížím. Nebylo to ale úmyslné, zpěvák měl tahle témata zrovna v hlavě.


Jeff Beck má po šesti letech novinku Loud Hailer. Těšit se můžete na jedenáct skladeb plných funku, elektroniky, soulu a blues i na důraz na vokální skladby. Jeff přiznává, že ačkoliv byl na obálce několika čísel magazínu Guitar World, není to jeho styl a potřeboval hudební změnu. K tomu napomohly dvě umělkyně, které potkal na narozeninové oslavě Rogera Taylora, bubeníka Queen. Jmenují se Rosie Bones a Carmen Vandenberg a na Loud Hailer slyšíte jejich hlas i kytaru. Pokud vám tato jména nic neříkají, prošvihli jste letos koncert jejich kapely Bones v Praze. Byl výborný.

Steven Tyler má první sólovku a názvem vzkazuje, že ... We're All Somebody from Somewhere. Fanoušci Aerosmith nechť si dají pozor na country. Poppunkoví navrátilci Good Charlotte vydávají po šestileté pauze novinku jménem Youth Authority, ale u nich změnu stylu nečekejme.

Věje-li v den rozeslání svatých apoštolů jižní vítr, bude velká drahota a tam odkud vítr věje velká láce.


Alba na týden 11. - 17. 7. 2016

http://www.xplaylist.cz/album/showWeekAlbums


16 - Lifespan of a Moth

Blood Red Throne - Union of Flesh and Machine

Caïna - Christ Clad in White Phosphorus

Clams Casino - 32 Levels

Good Charlotte - Youth Authority

Jeff Beck - Loud Hailer

No Joy - Drool Sucker

ORBS - Past Life Regression

Steven Tyler - We're All Somebody from Somewhere

Další aktuální desky a tisíce dalších čekají na vaše hodnocení a komentáře na hudební databázi XPlaylist, dle hesla Fanoušci sobě.

www.xplaylist.cz

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace