Nový Spark
venku od 1. března
XPlaylist: hudba týdne od 11. do 17. 7. 2016

XPlaylist: hudba týdne od 11. do 17. 7. 2016

Sluge, hardcore punk, stoner metal? Všechny tyto styly znamenají 16, ale není to tak úplně pro v červenci i v prosinci neoděné šestnáctky. Lifespan of a Moth, nové album kapely 16 z Los Angeles, je totiž tvrdší, temnější a komplexnější. Obsahuje osm skladeb nahraných Jeffem Forrestem (Cattle Decapitation, The Locust) v Doubletime Recording Studio a vychází u Relapse Records.

Nahrávka Drool Sucker byla natočena ve stodole s Grahamem Walshem (Viet Cong, Metz, Alvvays) a Brianem Borcherdtem (Holy Fuck) a i díky tomu čekejte od dreampopových Kanaďanů No Joy perfektní přenos energie z živých vystoupení a to včetně emotivního vokálu zpěvačky Jasamine.

Dynamická super posthardcoreová skupina Orbs (foto) se na albu Past Life Regression věnuje tématům reinkarnace, smrti a životním obtížím. Nebylo to ale úmyslné, zpěvák měl tahle témata zrovna v hlavě.


Jeff Beck má po šesti letech novinku Loud Hailer. Těšit se můžete na jedenáct skladeb plných funku, elektroniky, soulu a blues i na důraz na vokální skladby. Jeff přiznává, že ačkoliv byl na obálce několika čísel magazínu Guitar World, není to jeho styl a potřeboval hudební změnu. K tomu napomohly dvě umělkyně, které potkal na narozeninové oslavě Rogera Taylora, bubeníka Queen. Jmenují se Rosie Bones a Carmen Vandenberg a na Loud Hailer slyšíte jejich hlas i kytaru. Pokud vám tato jména nic neříkají, prošvihli jste letos koncert jejich kapely Bones v Praze. Byl výborný.

Steven Tyler má první sólovku a názvem vzkazuje, že ... We're All Somebody from Somewhere. Fanoušci Aerosmith nechť si dají pozor na country. Poppunkoví navrátilci Good Charlotte vydávají po šestileté pauze novinku jménem Youth Authority, ale u nich změnu stylu nečekejme.

Věje-li v den rozeslání svatých apoštolů jižní vítr, bude velká drahota a tam odkud vítr věje velká láce.


Alba na týden 11. - 17. 7. 2016

http://www.xplaylist.cz/album/showWeekAlbums


16 - Lifespan of a Moth

Blood Red Throne - Union of Flesh and Machine

Caïna - Christ Clad in White Phosphorus

Clams Casino - 32 Levels

Good Charlotte - Youth Authority

Jeff Beck - Loud Hailer

No Joy - Drool Sucker

ORBS - Past Life Regression

Steven Tyler - We're All Somebody from Somewhere

Další aktuální desky a tisíce dalších čekají na vaše hodnocení a komentáře na hudební databázi XPlaylist, dle hesla Fanoušci sobě.

www.xplaylist.cz

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace