Nový Spark
venku od 2. října
Zakladatel AT THE GATES kytarista Anders Björler nahrazen

Zakladatel AT THE GATES kytarista Anders Björler nahrazen

Švédská death metalová stálice AT THE GATES je ve finální fázi příprav na své nové album, které má být následovník „At War With Reality“ z roku 2014. Kapela ohlašuje i náhradu za Anderse Björlera, který opustil kapelní řady v březnu.

„Konečně jsme vybrali našeho nového kytaristu a jsme opět připraveni drtit! Byla to naše první volba a jsme rádi, že řekl ano. Jonas Stålhammar je naším kámošem od pozdních 80. let, kdy si s ním Tomas vyměňoval kazety, a naše cesty se od té doby mnohokráte překřížili. Hledali jsme někoho, kdo měl stejné hodnoty, někoho ze stejného prostředí, někoho, kdo chápe velikost AUTOPSY a zároveň KING CRIMSON. Samozřejmě, nejhlavnější bylo, aby nahradil Anderse na pódiu, ale s tím Jonas neměl nikdy problém. Hledali jsme někoho, kdo má silné pochopení pro to, o čem jsou AT THE GATES a kdo by i kreativně přispěl. Jonas je tedy plnohodnotným členem a bude hrát na nové desce, kterou máme nahrávat v listopadu až lednu. Máme hotových 11 písní a jsme plni inspirací,“ komentují AT THE GATES.


Ze zatím jejich posledního alba „At War With Reality“ si připomínáme „The Book Of Sand“.

Současná sestava AT THE GATES
Adrian Erlandsson – bicí
Jonas Björler – baskytara
Tomas Lindberg – zpěv
Jonas Stålhammar – kytara
Martin Larsson – kytara

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace