Nový Spark
venku od 1. března
Barlow zpívá Owense a naopak – ICED EARTH připravili nevšední EP

Barlow zpívá Owense a naopak – ICED EARTH připravili nevšední EP

Po násilnostech u amerického Kapitolu, k nimž došlo v lednu 2021, nebylo o lídrovi ICED EARTH Jonu Schafferovi slyšet zrovna v hudebních souvislostech. Pod hlavičkou kapely od té doby vyšlo jen loňské „vypravěčské“ album „A Narrative Soundscape“ a živák „Bang Your Head“ zachycující kapelu vystupující na stejnojmenném festivalu v roce 2016. Obě na se Schafferem spjaté značce Ravencraft Productions.

Nyní je na spadnutí vydání EP ICED EARTH „Hellraider / I Walk Among You“, o které se 28. dubna postará pro změnu řecký label Rock of Angels Records. První část nabídne tři skladby z éry alba „Something Wicked This Way Comes“ (1998), konkrétně „Prophecy“, „Birth of the Wicked“ a „The Coming Curse“, ovšem ve verzi z roku 2007, tedy nazpívané zpěvákem Ripperem Owensem.

Materiál můžeš předobjednat na Sparkshopu

Druhá část nabídne pro změnu skladby „Setian Massacre“, „A Charge to Keep“ a „The Clouding“ z alba „Framing Armageddon (Something Wicked – Part 1)“ z roku 2007, ovšem ve verzi o rok mladší a nazpívané naopak tehdy navrátivším se Mattem Barlowem. Bonusem pak jsou tři koncertní skladby pořízené na festivalu Graspop Metal Meeting v roce 2008.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace